Umění manifestace (Sexuální šamanismus III.)

4.-6. května 2018

Poslední workshop ze série Sexuální šamanismus a záverečný workshop z celoročního kurzu Mahalo metody. Po tomto workshopu následuje záverečný kurz Somatické sexuologie, pro získání certifikace Somatický sexuolog ( CSB, CSS)

Prošli jsme cestou, kde jsme uvolňovali nejhlubší bolesti v našem těle a mysli, čistili jsme nefunkční programy naší mysli, tančili a hráli si s našimi stíny a teď můžeme vstoupit do oblasti vědomé tvorby.
Budeme se učit, jak tvořit skrze mysl, nejmocnější nástroj, který v životě máme. Budeme se učit, jak objímat vše co v životě nechceme, protože to je největší překážkou v dosažení toho, co chceme.

Budeme rozpouštět „vědomí chudoby“ (powerty consciousness), protože po jeho rozpuštění již není třeba řešit hojnost, ale stanete se jí.
Budeme se učit propojení s vesmírem a Zemí na bunečné úrovni a propojovat tělo s novými zdroji energie.


Naučíme se, jak dovést tělo do extatického stavu téměř bez doteku (energetický orgasmus).
A nakonec vám konečně prozradím tajemství „Kahuna frekvence“ a naučíme se nejhlubší způsob manifestace naší reality skrze sexuální energii inspirovaný havajsým šamanismem.

Jsem přesvědčen, že tato praxe promění žebráka ve člověka s milionovými příjmy.
Rozpustí nejhlubší programy v naší mysli (nejsem dost dobrý, to si nezasloužím, nejsem hoden lásky, život je těžký atd).
A naplní vaši mysl nadějí, že život může mít úplně jinou kvalitu, pokud se ji rozhodnete změnit.

Tento workshop je určen pro začátečníky i pokročilé, ale vyžaduje určitou víru v realitu „mezi nebem a Zemí“.

Obsah:

 • Kruh souhlasu ( tentokrát hlubší verze),
 • Šamanská psychoterapie,
 • Práce tvorbou slovem (Saint Germain),
 • Práce s fyzickým tělem pro sexuální léčení,
 • Manifestační bodywork,
 • Havajské cvičení pro léčení nervového systému pomocí sluneční energie ( když bude počasí:),
 • Tvorba Kahuna frekvence a její použití v praxi.

  Workshop obsahuje nahotu, práci s tělem, intenzitu a hranice si každý určuje sám.

  Cena: 3500 kč

  Registrace: info@lifeforce.no (Předmět: Umění manifestace)

  Lektor: Jista CSB (Vojtěch)

  Vojtěch si prošel cestou hluboké chudoby, období žebrání na ulici bez domova. Prošel si obdobím života s velmi malým množstvím peněz a dluhy. Ale měl svou vizi provozování léčebných center a šel si za ní.
  V roce 2004 zametal odpadky v Londýně. V roce 2009 již založil v Norsku firmu Life force, první léčebné centrum. Ale hojnost stále nikde díky omezujícím programům mysli.
  V roce 2012 byla firma na pokraji bankrotu, když se podařilo rozpustit nejsilnější omezující program mysli. A najednou hojnost začala proudit neuvěřitelným způsobem.
  Dnes je majitelem několika úspěšných center a masážních salónů, s touhou neustále prohlubovat transformační a léčebné metody.
  Vojtěch vám díky své zkušenosti, intenzivní praxe práce s tělem a praxí havajského a brazilského šamanismu může být dobrým průvodcem ve světě manifestace a tvoření kvalitější budoucnosti.

Více o Jista CSB