Life force koncept

Představujeme vám velmi efektivní koncept práce s tělem, který jsme v naší norské Life force klinice úspěšně aplikovali na několika tisících spokojených klientech.

Jedná se o kombinaci rašelinového zábalu, který připraví záda a šíji na hlubokou práci se svalovou tkání  a  nástroje Tok-sen (Thajsko), což je nejefektivnější nástroj na uvolnění  svalového napětí na světě. Spolu s masáží tak docílíme rychle a efektivně skvělých výsledků.

Dále používáme  bambus na hlubší uvolnění, spoušťové body a samozřejmě masáž, kde opět kombinuje různé styly práce s tělem, ale nejvíce používáme Kahuna masáž (Havaj).

Neexistují ztuhlá záda, která by se po naší intenzivní kůře (1x týdně, 5x za sebou), nedostaly do stavu hlubokého uvolnění.

Po této kůře doporučujeme návštěvu již pouze 1x měsíčně pro udržení.

Reference:

Moje záda byla ztuhlá jako beton. Již po první aplikaci jsem cítila výrazné uvolnění a po 5 aplikacích jsem zpívala radostí:)

Klientka Oslo, 95 let

Projekt Life force probíhá pod vedením autora konceptu ( Jista CSB), který má 13 let praxe v zahraničí, studoval masáže v zemích jejich původu, má za sebou více než 7 000 sezení a mimo jiné nabízí tento efektivni koncept, který vám vrátí měkká a pružná záda bez bolestí.

Zkušební masáž (1h)      950 Kč

Balíček 5 ošetření         4000 Kč

Máme tak silnou důvěru v tuto techniku, že nabízíme možnost vrácení peněz, pokud nebudete spokojeni s uvolněním, které vám zprostředkujeme.