Třetí modul výcviku Mahalo metody je zaměřen na přijetí našich stínů a uvolnění odporu vůči prožitkům bolesti, strachu, hněvu, kritiky, viny či studu. Skrze rituály budeme prostupovat oblastmi ve kterých mnoho z nás v minulosti ustrnulo a skrze vědomý a hravý postoj budeme uvolňovat energii která díky nepřijetí v minulosti neproudí volně v našem těle.Cílem kurzu je integrovat vše odmítnuté aby se stalo součástí naší přítomnosti ve své pozitivní formě.
.
Obsah a temata kurzu:
Hranice a jejich komunikace
Harmonizace nervového systému ve vztahu k bolesti
Přijetí bolesti skrze potěšení a radost
Rituál pro léčení studu
Rituál pro léčení strachu z odmítnutí
Rituál pro zvědomění neprožitých sexuálních tužeb
Přijetí a prožitek vnitřní oběti
Strach z kritiky
Regulace strachu
Uvolnění viny
Shadow rituál play: jak skrze sebe zpracovat svůj stín i stín druhého člověka
Síla souhlasu
Meditační cesta k integraci všech stínů
Dominance a submisivita: z primárního strachu do vědomé svobody ( jak transformovat plazí mozek a pudové nastavení)
Práce s dechem, hlasem, pohybem a mindfulness.
.
Kurz je vhodný pro každého kdo si chce získat nový pohled na sebe sama a prozkoumat oblast vnitřních stínů. Také je vhodný pro průvodce v oblasti sexuality, tantrických masáží či profesí zabývající se osobním rozvojem. Mahalo metoda je kombinace havajského šamanismu a sexologické práce s tělem. Je to cesta kdy velmi jemným způsobem procházíme skrze různé úrovně naší existence a učíme se různé způsoby práce s tělem. Výcvik je rozložen do 4 modulů které mohou být absolovovány nezávisle na sobě.
.
Cena: 3500 kč
.
Facebook event: 
.
Lektor: Vojtěch Chládek CSB
Vojtěch je zkušený bodyworker a somatic sex educator který sdílí ty nejlepší metody práce s tělem a myslí které objevil během své 18 ti leté praxe bodyworku a sbiral je po celém světě v různých směrech a tradicích. Využivá metody masáží ( havaj, japonsko, Indie) neo-tantry, šamanismu, taoismu a moderní sexologické práce s tělem.