Tantrická masáž pro ženy

Co víc se k tomuto tématu dá napsat? Nebudeme vám psát že se jedná o tisíce let starou metodu z Indie, protože to není pravda. Nebudeme vám psát že pouze u nás zažijete tu “jedinou správnou tantru”, protože nic takového neexistuje.
Ani my pořádně nevíme, co je tantrická masáž. Nebo smyslná masáž. Můžeme tomu říkat jakkoliv.
A ani nás to příliš nezajímá.
Co nás ale zajímá je to, s čím k nám přicházíte.
Jaké jsou vaše potřeby?
Možná máte tantrické masáže ráda, ale možná patříte k drtivé většině žen, které tantrickou masáž nechtějí zkusit a nebo ji zkusily a litují toho. Ať už je důvod jakýkoliv.
Zřejmě jste již něco o tantrické masáži slyšela. A to, co jste slyšela možná neodpovídá vašim potřebám. Chápeme. Buď jste slyšela o divoké erotické masáži slibující nejlepší orgasmus a nebo je to o hlazení různými peříčky a kožešinkami, smyslné masáži a na konci můžete či nemusíte mít intimní masáž od člověka kterého vidíte prvně. Pro někoho je to možná zajímavé a léčivé, ale naplní to skutečně vaše potřeby?

Jaké jsou vlastně vaše potřeby?

Láska? Krásný vztah? Fungující rodina? Hojnost? Co dál?

Možná jste sama, možná s partnerem. Možná vám to funguje a možná ne. Ať už je to jakkoliv, tak příčina všeho je ve vašem těle.
Neznáte-li své tělo a jeho potřeby, pak dobře neznáte sebe sama.

Děje se vám život, nebo ho vědomě tvoříte?

Jak se vás život dotýká? Líbí se vám to? Něco ano a něco ne?
Jsou situace v životě, které jsou vám nepříjemné? Které nesnášíte? Které nechcete? Věříme, že ano. A jsou situace které milujete a chcete jich víc?
Stejně je to s dotekem.
Tak jako se vás dotýká život v mnoha různých podobách, tónech a příchutích, tak se vás můžeme dotýkat my. Jaký dotek máte ráda? Jaký dotek nesnášíte? Jak moc si dokážete užít svuj oblíbený dotek? Úplně na maximum? Dokážete prožívat radost u doteku který jste neměla ráda? Dokážete proměnit bolest v potěšení? Dokážete si říci o dotek? Dokážete zastavit nepříjemný dotek? Dokážete nabídnout dotek?
Dokážete skutečně přijímat? A co brát? Je vaše dávání skutečně dávání, nebo si skrze dávání berete? Dokážete dovolit druhému, aby si bral a užívat si to?
Mnoho zvláštních otázek, že? Ale věřte že když projdete hlouběji do vašeho těla a poznáte, co má rádo a co umí a neumí, tak pochopíte souvislost mezi tím, jak se vás dotýká člověk a jak se vás dotýká život.
A pokud dokážete přijímat vše, co k vám přichází – každý vjem, každý dotek – s otevřeným srdcem, mít hranice, které jsou pevné ale flexibilní, tak i život se k vám začne chovat jinak a potom možná zažijete co je tantra. Nebo alespoň její cíl. Schopnost přijímat bolest i potěšení bez rozlišení.

A toto je to jediné, co vám můžeme nabídnout. Tedy, vy to už máte. Ale můžeme vás provést cestou tam. K tomu může slouží naše tantrická masáž. Protože tantra znamená expanze života. A my si přejeme otevřít vám obzory vašeho těla a vzít vás na cesty, kde poznáte příčiny toho, proč ten život “tam venku” není takový, jaký si přejete mít.

Když poznáte limity své mysli ve sféře doteku a otevřete své tělo něčemu novému skrze jednoduché kroky, tak se váš vnitřní vesmír sjednotí s tím vnějším a život se vás bude dotýkat přesně tak, jak chcete. Budete žena ve své síle, jenž ví, jak se jí život má dotýkat. Skrze hranice, které se již nebrání zlému a tak mohou vpustit dovnitř i to dobré.
A potom budou hvězdy zářit v každé buňce vašeho těla.

Zkrátka tantrická masáž není jen masáž. V podstatě ta masáž skoro není ani důležitá. Je to jen jakýsi “vedlejší produkt”. O co zde jde, je vaše svoboda, léčení, transformace. Je to “dódžo života”, místo kde cvičit život.

Dovolte nám se vás dotknout a poznáte kolik svobody je ve vašem těle.