Kambo – bezpečná, efektivní a legální očista těla a mysli

První věc která je velmi důležitá pokud přemýšlíte nad Kambo medicínou je přečíst si tento článek a ještě článek “Poprvé na Kambo”, zejména se seznámit s kontraindikacemi.

Pokud by toto bylo zanedbáno tak nemůžeme nést zodpovědnost za případné komplikace, proto nás vždy seznamte s vaším zdravotním stavem pokud je tam cokoliv co spadá do oblasti kontraindikací.

Kambo je sekret jedné z největších žijících žab , její vědecké jméno je Phyllomedusa bicolor, žije v severní Amazonii a domorodé kmeny jí říkají Kambo, Kampu nebo Sapo.

Místní kmeny používaly tuto medicínu odpradávna, bohužel dnes místo původních téměř 50 kmenů je jich jen několik a to díky křestanské, často násilné evangelizaci.

Jsou to kmeny Matses,Katukina, Kaxinawa ( Hunikuin), Yawanawa,  Shawanawa a další.

Tradičně bylo Kambo používáno hlavně jako medicína pro léčení stavu zvaného Panema, což se dá volně přeložit jako “ nemoc neúspěšného lovce”. Když lovec dlouho neměl úspěch, začaly se hromadit negativní emoce, ztráta energie, sebevědomí a dostavila se apatie, lenost a nechuť do života. Dnes bychom to nazvali “vyhoření”.

Kambo velmi efektivne dokáže uvolnit tyto toxické energie a vrátit zpět úspěšnost v životě.

Muži tradičně používají  Kambo i pro získání sexualní přitažlivosti a pro získání nadřirozených schopností při lovu.

Role Kambo medicíny při očistě

Kambo je legální medicína, ale slovo medicína  nesmí být zaměnováno za lék ani nesmí sloužit jako suplement lékařské péče.

Kambo způsobí v těle  tak, že velmi intezivním způsobem uvolní  nastřádané toxiny ať fyzické,mentální či emoční a uvolní emoční bloky a negativní vzorce mysli či závislosti. A díky tomu má náš imunitní systém možnost se posílit a potom si už tělo samo poradí s jakoukoliv nemocí samo, zvlášť pokud ho podpoříme zdravou stravou a dostatkem pohybu.

V moderním světě používáme Kambo pro posílení imunitního systému, detox organismu, energetizace těla a pro získání pozitivího stavu mysli.

Kambo obsahuje velmi široký koktejl peptidů které hrají velmi významnou roli při vracení těla do rovnováhy.

Jeden z peptidů (dermorphin) je dokonce 40x silnější než morfín a tak hraje významnou roli při řešení chronických bolestí.

Aplikace

Dnes je na internetu k vidění mnoho videí nebo si můžete přečíst mnoho zážitků dalších lidí kteří líčí tuto zkušenost mnohem dramatičtější než ve skutečnosti je.

Pokud pomineme že někteří lidé se rozhodli zkušenost trošku zveličit, tak zda také hraje roli fakt že někteří Kambo praktikanti dají člověku napoprvé až 10 bodů což je velmi nebezpečné a v lepším případě má potom klient velmi nepříjemnou zkušenost.

Já používám velice jemnou metodu “ vrstvení” kde se Kambo aplikuje postupne podle stavu klienta.

Jak to probíhá?

 • Kambo je aplikováno výhradně na prázdný žaludek, což znamená že  se min. 8 hodin nic nekonzumuje.
 • Na začátku proběhne krátký pohovor a potom je třeba vypít 1.5 až 2 litry vody během čehož je vypálí tenkým dřívkem maličké dírky do kůže. Dírky (pokud se nejedná o uši) po zahojení nechají slabě viditelnou jizvičku, ze kterých se dají dělat zajímavé vzory a dají se znovu použít. Vypálení téměř nebolí. Na uších se jizvičky netvoří.
 • Do dírek jsou naneseny malé kuličky z gelu ze žabího sekretu.
 • Během krátké doby ucítíte teplo po těle, bušení srdce, ucítíte že dočasně oteče obličej (většinou otok opadne během 30-120 min. po ošetření)
 • Postupně se přidávají další body až dojde k očistnému zvracení u kterého zmizí pocit nevolnosti a dostaví se pocity uvolnění, radosti, klidu, prázdnoty a někdy i euforie.
 • Při opakování se nepříjemné pocity zmenšují.
 • Po cca 20-40 min. se Kambo medicína sejme a můžete odpočívat.
 • Ten den je vhodné už jen odpočívat, druhý den ještě můžete cítit slabost ( zvlášť u začátečníků) a třetí den už budete cítit příliv nové energie a síly.

Článek: Poprvé na Kambo

Kam aplikovat Kambo při dalších aplikacích? Čti zde: Podruhé na Kambo

Ženský kruh v Brně

Pro koho Kambo není?

 • Lidé se srdečními problémy
 • Pokud užíváte léky na nízký tlak
 • Nadměrné používání léků a suplementů
 • 6 týdnů po chemoterapii
 • Těhotenství
 • Věk pod 18 let
 • Zvířata
 • biologická léčba

Pokud chcete podstoupit sezení s Kambo medicínou u nás, je nutné nás obeznámit s vaším zdravotním stavem, léky či suplementy. Tato očista není vhodná pro každého. 

                            Kambo reference:

“Kambo mě vyléčilo akutní angínu na kterou běžně dostávám antibiotika a to během večera, srovnala téměř odumřelý prst a nasměrovala v životě. Trochu mě žabka nakopla:) z rukou Vojtěcha je 100% bezpečná.”

“Viva Kambo!
Dostala jsem velmi bolestivý zánět močového měchýře a krev v moči. Bylo mi doporučeno Kambo.
Druhý den po aplikaci se nic nezměnilo a tak jsem byla velmi skeptická zda mi to pomůže. Vojta mi řekl že to odejde většinou do dvou dnů. A opravdu, večer bolest odešla, krev v moči již není.
Také mi to pomohlo s trávením, měla jsem zácpy a teď je to v pořádku. Mám v sobě méně napětí a cítím se skvěle:)
Klientka Praha”

Více referencí zde:

O  Vojtěchovi:

Jsem první certifikovaný Kambo praktikant v ČR  ( certifikace u IAKP, ale nejsem již členem. IAKP je mezinárodní asociace Kambo praktikantů)

Můj původní background je bodywork, práce s tělem. Již více než 20 let mě zajímají metody pro očistu těla a mysli.

V Norsku jsem provozoval kliniku se zaměřením na masáže a detoxikaci skrze syrovou stravu.

Tam jsem se poprvé setkal s Kambo medicínou v roce 2011 skrze legendární Donu Francisku ( Brazílie)

V roce 2016 jsem si udělal certifikovaný  kurz s IAKP a v roce 2018 další kurz v Peru s Matses zaměřený na setkání s Kambo žabkou.

Nejsem šaman, jsem Kambo praktikant který při práci využívá své schopnosti získané během 15 ti leté praxe práce s tělem na více než 7000 klientech.

Zajímá mě hlavně harmonizace nervového systému a uvolnění všeho co jej zatěžuje, proto abychom se mohli cítit lépe.

V současné době se nejvíce věnuji práci s Kambo medicínou, protože mě tato práce přináší hluboké naplnění a hlubší výsledky než jakékoliv jiné metody které jsem během své cesty osobního rozvoje našel.

Kambo medicína je eticky sbíraná kmenem Mastes v Peru a žabky při jejím sběru nedojdou fyzické ani duševní újmě.

Objednávky na Kambo ceremonii:

email: vojtac@seznam.cz

tel: 734 479 538

Facebook: Vojtěch Chládek

Facebook skupina: Kambo tribe Mahalo Praha

Kambo tribe Brno, Plzeň a Olomouc (ceremonie 1x měsíčně)

(pokud nemáte Facebook zašlete dotaz na termíny mimopražských ceremonií na vojtac@seznam.cz)

Cena: soukromá ceremonie 1000 kč hod. ( průměrný čas: 90 min)

Skupinová ceremonie 1000 kč

Praha: úterý a čtvrtek 18.00

Online rezervace:

Úterý a čtvrtek je Praha, ale víkendy jsou různá města, proto je třeba sledovat rozpis na Facebooku nebo zde na webu.

https://mahalo-centrum.reenio.cz/cs/#/terms