Kambo, bezpečná a legální očista těla a mysli

Kambo je sekret jedné z největších žijících žab , její vědecké jméno je Phyllomedusa bicolor, žije v severní Amazonii a domorodé kmeny jí říkají Kambo nebo Sapo.

Místní kmeny používaly tuto medicínu odpradávna, bohužel dnes místo původních téměř 50 kmenů je jich jen několik a to díky křestanské, často násilné evangelizaci.

Jsou to kmeny Matses, Kaxinawa ( Hunikuin), Yawanawa a další.

Tradičně bylo Kambo používáno hlavně jako medicína pro léčení stavu zvaneho Panema, což se dá volně přeložit jako “ nemoc neúspěšného lovce”. Když lovec dlouho neměl úspěch, začaly se hromadit negativní emoce, ztráta energie, sebevědomí a dostavila se apatie, lenost a nechuť do života. Dnes bychom to nazvali “vyhoření”.

Kambo velmi efektivne dokáže uvolnit tyto toxické energie a vrátit zpět úspěšnost v životě.

Muži tradičně používají  Kambo i pro získání sexualní přitažlivosti a pro získání nadřirozených schopností při lovu.

Role Kambo medicíny při očistě

Kambo je legální medicína, ale slovo medicína  nesmí být zaměnováno za lék ani nesmí sloužit jako suplement lékařské péče.  Kambo způsobí v těle  tak, že velmi intezivním způsobem uvolní  nastřádané toxiny ať fyzické tak emoční, odbourá emoční bloky a negativní vzorce mysli či závislosti. A díky tomu má náš imunitní systém možnost se posílit a potom si už tělo samo poradí s jakoukoliv nemocí samo, zvášť pokud ho podpoříme zdravou stravou a dostatkem pohybu.

V moderním světě používáme Kambo pro posílení imunitního systemu, detox organismu. energetizace těla a pro získání pozitivího stavu mysli.

Kambo obsahuje velmi široký koktejl peptidů které hrají velmi významnou roli při vracení těla do rovnováhy.

Jeden z peptidů (dermorphin) je dokonce 40x silnější než morfín a tak hraje významnou roli při odstranění chornických bolestí.

Aplikace

Dnes je na internetu k vidění mnoho videi nebo si můžete přečist mnoho zážitků dalších lidí kteří líčí tuto zkušenost mnohem dramatičtější než ve skutečnosti je.

Pokud pomineme že nkteří lidé e rozhodli zkušenost trošku zveličit, tak zda také hraje roli fakt že nekteří Kambo praktikanti dají člověku napoprvé až 10 bodů což je velmi nebezpečné a v lepším případě má potom klient velmi nepříjemnou zkušenost.

Já používám velice jemnou metodu “ vrstveni” kde se Kambo aplikuje postupne podle stavu klienta.

Jak to probíha?

 • Kambo je aplikováno výhradně na prázndý žaludek, což znamená že bud pouze voda nebo 8 hod pouze voda.
 • Na začátku proběhne krátký pohovor, a potom je třeba vypít 1.5 až 2 litry vody během čehož je vypáli tenkým dřívkem maličké dírky do kůže. Dírky (pokud se nejedná o uši) po zahojení nechají slabě viditelnou jizvičku, ze kterých se dají dělat zajímavé vzory a dají se znovu použít. Vypálení téměř nebolí.
 • Do dírek jsou naneseny malé kuličky z gelu ze žabího sekretu.
 • Během krátké doby ucítíte teplo po těle, bušení srdce, ucítíte že dočasně oteče obličej (vetšinou otok opadne behem 30 min po ošetření)
 • Postupně se přidávají další body až dojde k očistnému zvracení u kterého zmizí pocit nevolnosti a dostaví se pocity uvolnění, radosti, klidu, prázdnoty a někdy i euforie.
 • Při opakování se nepříjemné pocity zmenšují.
 • Po cca 20-40 min. se Kambo medicína sejme , a můžete odpočívat.
 • Ten den je vhodné už jen odpočívat, druhý den jesště můžete cítit slabost ( zvlášť u začátečníku) a třetí den už budete cítit příliv nové energie a síly.

Pro koho Kambo neni?

 • Lidé se srdečními problémy
 • Pokud užíváte léky na nízký tlak
 • Nadměrné používání léků a suplementů
 • 6 týdnů po chemoterapii
 • Těhotenství
 • Věk pod 18 let
 • Zvířata

Pokud chcete podstoupit sezení s Kambo medicínou u nás, je nutné nás obeznámit s vaším zdravotním stavem, léky či suplementy. Tato očista není vhodná pro každého.