Jak co nejvíce prohloubit Kambo očistu

Za ty roky práce s žabkou hledám stále způsoby jak prohloubit práci s touto zázračnou medicínou která mění životy více než cokoliv jiného ze světa medicín co jsem poznal.
Ayahuaska může být dobrá učitelka ale nepřináší alespoň v mé zkušenosti takovou očistu jako Kambo.
S každou aplikací odejde něco těžkého, temného, něco co z našeho systému těžko čistíme, něco co nám přínáší smůlu, nepříjemné situace a bolest.
S každou vodou kterou vyzvracíme děláme prostor pro něco nového co může vstoupit do našeho života a necháme se vást spiritem medicíny abychom byli úspěšnými lovci a měli hezké vztahy..
to je způsob jak je medicína vnímána domorodci.

Ale není Kambo jako Kambo. Medicína samotná, sekret samotný má poměrně velká omezení a často je třeba více aplikaci než se dostaví výsledky které potřebujeme.
Proto je třeba i určitá víra a správný postoj a spojeni se spiritem mediciny.

Kambo v mých začátcích fungovalo naprosto jinak než funguje dnes a protože žasnu nad tím jak její kapacita stále stoupá tak cítím další volání jít opět hlouběji.
Což zřejmě souvisí s faktem že brzy budou žabky fyzicky i v Mahalu na což se moc těším.

1. Nejdůležitější je určitá pravidelnost či důslednost. Pokud řeším depresi a dám si jedno Kambo, nejsem spokojen s výsledkem a hned hledám něco jiného tak nemám absolutně možnost poznat její sílu. Ano, proces není procházka růžovou zahradou ale alespoň máme možnost nějaké reflexe nad tím jak velkou toxicitou zatěžujeme naše tělo a Kambo nám to dává pocítit. Není nám nikdy zle z medicíny ale ze sebe:)
A také, kde jinde se můžeme učit pracovat s odporem a pobytem mimo konfortní zónu než zde.

Vždy je třeba zkusit alespoň 3 aplikace v kratším časovém úseku ať máme možnost tělo pročistit. Indiání dávají Kambo 3x za sebou, v rámci 3 dnů- Noke koi, nebo 5 dnů- Yawanawa. Toto Kambo má největší sílu a je to otevření stavu nebe na Zemi, velká blaženost a skvělá energie. Třetí aplikace už není vůbec náročná.
Také hraje roli pravidelnost. Očistit se do hloubky vyžaduje čas a pokud zde není pravidelnost 1x měsíčně, což je životnost peptidů a dáme si Kambo jen když nám není dobře tak bude proces náročnější.

2. Dalším důležitým faktorem je sledovat toxické vlivy v našem životě a snaha je redukovat. Alkohol, drogy, toxické vztahy, toxické činnosti. Kambo nás vede do jejich eliminace.
Kdo chce jít hlouběji do čistění s žabkou, nebo si dát nějakou dietu po určitý čas tak je vždy důležitá čistá strava.
Také je důležité pouštět vše co nám bere energii a nepřináší radost-práce, nefunkční vztahy atd

3.Příprava před aplikací a dieta po aplikaci je také důležitá. Pokud Kambo spirit vidí že to myslíte vážně tak bude fungovat jinak než když si druhý den po Kambo dáte burger.

4. mindset je to hlavní. Je zásadní jak projdete skrze proces, ideálně s přijetím, což je to hlavní co se snažím zdůraznit. Dona Franciska nás učí přijímat Kambo s láskou a tak jsem našel snad nejsnadnější pomůcku, protože být ve stavu lásky během procesu není snadné. Ale nadechovat všechno negativní v nás do srdce s vědomím toho že tam se to promění a vydechovat lásku ( ať už ji cítíme nebo ne už je mnohem snadnější a proces je potom o něčem jiném)
Bojovat s medicínou není nejlepší cesta.
A potom po procesu je nejlepší se snažit soustředit na to že co jsme si dali do záměru je již hotové a realizované. Jsme zdraví, cítíme energii, pozornost zaměříme na klid místo vnímání stresorů v těle a navigujeme pozornost do místa kde je nás záměr již TEĎ, protožš vše se může realizovat pouze TEĎ.

Připravuji se teď na podzimní intenzivnější očistu abych si připravil energii na zimu, po Brazílii nebyla tak silná potřeba čistění jako jindy tak ke mě přišel impuls si to vše trošku připomenout skrze tento článek:)

A první říijnové úterý bude první ceremone v přítomnosti žabek:)