Mahalo metoda

Mahalo metoda je nejcelistvější systém práce s tělem a myslí, který jsme pro vás dokázali vytvořit.

Jedná se většinou o dlouhodobou práci s tělem (jsou však možná i jednodlivá sezení), jejíž cílem je zpracování rušivých emocí, závislostí, sklonů mysli a vytvoření či prohloubení pocitu vděčnosti v životě. Mahalo je havajské slovo pro vděčnost či díky.

Tato cesta se skládá ze sedmi úrovní.

Projít touto cestou můžete individuálně, ale také formou skupinové práce každý týden.
Také probíhá celoroční výcvik formou víkendových kurzů a v létě připravujeme intenzivní 14-ti denní výcvik.
Po úspěšném absolvování tohoto výcviku dostanete certifikaci na praktikanta Mahalo metody, nebo při jeho nadstavbě také certifikaci na Somatickou sexuologii. (CSS)

Jak to funguje?

Na první návštěvě je vždy jen konzultace, kde připravíme tělo na hlubší práci v dalších úrovních.
Počet sezení v každé úrovni závisí na náročnosti témat, které si přejete zpracovat.
Doporučujeme si každou úroveň projít 5x, ale pokud jste již pokročilí, stačí jen jednou a můžete celou cestu opakovat a jít hlouběji při každém kole.

1. Konzultace 

Zde si povídáme o vašich záměrech, minulosti a cílech.
Rozpouštíme nežádoucí vazby na minulost a připravujeme tělo na techniku De-armouring (Rozpouštění krunýře). Obzvlášť pokud je v těle trauma, je velmi vhodné začít tímto jemným způsobem a zpracovat vše, co nás ruší, zatím bez doteku, nebo skrze jednoduchá cvičení Somatického koučingu. ( Kruh souhlasu) Často tělo a jeho obranný systém není připravený na kontakt, ačkoliv si to přejete, proto je pro nás důležité následovat jeho impulsy.
Cílem je přinést pocit zklidnění v těle a otevřenost hlubší práci.

2. De-armouring (Rozpouštění krunýře)

Velice efektivní metoda, kde se využívá kombinace práce s tělem, tlakových bodů a práce s energií, podvědomím a vedenými meditacemi.
Při každém ošetření nastane znatelný posun.
Zaměřujeme se na svaly, které zadržují mnoho hlubinného stresu, uvolňujeme energetická centra, nervový systém, bránici, hrudní koš, čelisti, hlavu a vše, co je potřeba.
Pracujeme přes oblečení.
Je zde možnost pro hlubší efekt využít metodu pro okamžité zpracování emocí, zvanou Poezie těla, či další metody jako kranio-sakrální terapie nebo tradiční šamanské techniky vhodné pro posun stagnující energie v těle.

3. Kahuna masáž a práce s tělem

Olejová verze metody De-armouring, tentokrát více zaměřená na zprůchodnění energetických drah a propojení mysli s naší buněčnou inteligencí. Zde již začínáme uvolňovat omezující mentální programy, které vytvářejí naši realitu a připravujeme se na vstup do další úrovně.
Systém Kahuna masáže pochází z Havaje a jedná se o nejkomplexnější systém práce s tělem s hluboce transformačními účinky, se soustředěním na buněčné léčení a harmonizaci rodové linie tak, aby naše vrozené tendence byly co možná nejefektivněji zpracovány.

4. Vnitřní De-armouring

Zde již vstupujeme do oblasti intimní práce s tělem a kombinujeme olejovou masáž s vnitřním uvolněním pánevního dna. Cílem je harmonizace nepřijemných pocitů, traumat, vzpomínek a zdravé propojení s naší sexualitou.
Pokud si nepřejete ještě pracovat bez oblečení, nabízíme i možnost práce s pánevním dnem přes oděv za pomoci kranio-sakrální terapie.

5. Sexuální šamanismus (Posvátná sexualita)

Jedná se o velmi hluboký systém práce s tělem, myslí, vědomím a podvědomím skrze masážní terapii.
V předešlých úrovních jsme již zpracovali velké množství rušivých pocitů a zde je možné dělat první skutečné kroky do světa Posvátné sexuality.
Za pomoci sexuální energie a potěšení vstupujeme do hlubších úrovní těla vědomí a učíme se  jak ovládat naši sexuální energii, dech a jak využívat sílu záměru.

Využíváme zde prvky   šamanismu z Havaje, brazílie a moderního šamanismu)

Používáme zde i transformační rituály a každé sezení je nastaveno vašim potřebám. Otevíráme zde extatickou schopnost sebepřijetí, která je nutná pro vstup do další úrovně pro hlubší přijetí našich stínů.

6. Shadow work

Proto, abychom mohli úspěšně tvořit život našich snů, je důležité přijmout vše, co na sobě nemáme rádi.
Zde se společně zaměříme na vše, co v životě odmítáme, nechceme či potlačujeme a naším cílem bude plné přijetí, změna postoje vůči tomu a následná transformace.
Budeme společně čelit vašim obavám, strachům, nechtěným emocím a všemu, co vás odvádí od přítomnosti a společně to proměníme ve zdroj vaší osobní síly a radosti.
Skrze tuto oblast projdeme velmi citlivým, jemným a profesionálním způsobem.
Naším cílem zde je připravit vás na nejvyšší způsob práce s tělem.

7. Umění manifestace

Zde jste již integrovali vše, co by jakkoliv mohlo rušit váš proces manifestace života vašich snů. Cokoliv nepřijatého se odráží do vašeho světa a přináší zbytečné překážky, proto je nutné projít hlubokou cestou skrze sebe sama.
V této úrovni práce s tělem se naučíte používat vnitřní a vnější zdroje energie, které jsou důležité k co nejlepším výsledkům.
Chcete více hojnosti, lepší zaměstnání, krásný vztah, více radosti či cokoliv si přejete?
Naučíme vás, jak pracovat s konceptem ” Kahuna vibrace” a stanete se mistrem své reality. Už se vám život nebude dít, ale vy budete vědomým tvůrcem svého života, naplněni pocitem vděčnosti, se schopností přijímat vše, co vám život přináší v rámci svých hranic. To je naším cílem a cílem Mahalo metody.

Mahalo metoda slouží nejen k hlubinnému uvolnění těla a mysli, ale také k osobnímu rozvoji kde rozšiříte počt nástrojů ( tool box) které jsou velmi užitečné na každé cestě jak pro transformaci sebe samých nebo druhých.

Na společné cestě se budeme učit, jak pracovat s tělem, myslí a emocemi tak, aby se tělesný krunýř, který byl již rozpuštěn, nemusel nikdy znovu tvořit a vy tak mohli žít ve stavu uvolnění a svobody.