Mahalo metoda,

Mahalo metoda, cesta vděčnosti, je nejcelistvější systém práce s tělem a myslí, který jsme pro vás dokázali vytvořit.

Její hlavní myšlenkou je učit člověka skrze práci s tělem jak změnit postoj k sobě samému.

Namísto nekonečného řešení problémů a soustředění se na nedostatky vedeme mysl ze stavu odporu vůči nechtěnému do stavu vděčnosti za vše co je v našem těle.

Pokud cítíme vděčnost za vše co jsme tak se spontálně naše problémy vyřeší a náš vztah k nám se změní.

Tato cesta se skládá ze sedmi úrovní.

Těchto sedm kroků můžete zažít buď v rámci jednoho sezení, pokud se jedná o pokročilé přijímající, nebo je možné při každém sezení zažít jednu úroveň.

Pokud se jedná o někoho kdo má v těle trauma či silné emoce, tak je vhodná nejprve konzultace a několikrát opakovat De-armouring než se posuneme dále.

Také je možné si vybrat pouze jeden typ práce s tělem, podle toho co potřebujete nejvíce řešit, ať už hlubinné uvolnění stresu, harmonizační prácí nebo podporu při tvorbě hojnosti v životě.

Touto cestou je možné projít i bez intimní práce s tělem.

1. Konzultace 

Zde si povídáme o vašich záměrech, minulosti a cílech.
Rozpouštíme nefunkční vazby na minulost a připravujeme tělo na techniku De-armouring (Rozpouštění krunýře). Obzvlášť pokud je v těle trauma, je velmi vhodné začít tímto jemným způsobem a zpracovat vše, co nás ruší, zatím bez doteku, nebo skrze jednoduchá cvičení Somatického koučingu. ( Kruh souhlasu) Často tělo a jeho obranný systém není připravený na kontakt, ačkoliv si to přejete, proto je pro nás důležité následovat jeho impulsy.
Cílem je přinést pocit zklidnění v těle a otevřenost hlubší práci.

Pokud je vaším záměrem tvorba hojnosti tak se s tímto tématem zabýváme již od konzultace.

2. De-armouring (Rozpouštění krunýře)

Velice efektivní metoda, kde se využívá kombinace práce s tělem, tlakových bodů a práce s energií, podvědomím a vedenými meditacemi.
Při každém ošetření nastane znatelný posun.
Zaměřujeme se na svaly, které zadržují mnoho hlubinného stresu, uvolňujeme energetická centra, nervový systém, bránici, hrudní koš, čelisti, hlavu a vše, co je potřeba.
Pracujeme přes oblečení.
Je zde možnost pro hlubší efekt využít metodu pro okamžité zpracování emocí, zvanou Poezie těla, či další metody jako kranio-sakrální terapie nebo tradiční šamanské techniky vhodné pro posun stagnující energie v těle.

3. Kahuna masáž a práce s tělem

Olejová verze metody De-armouring, tentokrát více zaměřená na zprůchodnění energetických drah a propojení mysli s naší buněčnou inteligencí. Zde již začínáme uvolňovat omezující mentální programy, které vytvářejí naši realitu a připravujeme se na vstup do další úrovně.
Systém Kahuna masáže pochází z Havaje a jedná se o nejkomplexnější systém práce s tělem s hluboce transformačními účinky, se soustředěním na buněčné léčení a harmonizaci rodové linie tak, aby naše vrozené tendence byly co možná nejefektivněji zpracovány.

4. Vnitřní De-armouring

Zde již vstupujeme do oblasti intimní práce s tělem a kombinujeme olejovou masáž s vnitřním uvolněním pánevního dna. Cílem je harmonizace nepřijemných pocitů, traumat, vzpomínek a zdravé propojení s naší sexualitou.
Pokud si nepřejete ještě pracovat bez oblečení, nabízíme i možnost práce s pánevním dnem přes oděv za pomoci kranio-sakrální terapie.

5. Sexualita

Jedná se o velmi hluboký systém práce s tělem, myslí, vědomím a podvědomím skrze masážní terapii.
V předešlých úrovních jsme již zpracovali velké množství rušivých pocitů a zde je možné dělat první skutečné kroky do světa Posvátné sexuality.
Za pomoci sexuální energie a potěšení vstupujeme do hlubších úrovní těla vědomí a učíme se  jak ovládat naši sexuální energii, dech a jak využívat sílu záměru.

Používáme zde i transformační rituály a každé sezení je nastaveno vašim potřebám. Otevíráme zde extatickou schopnost sebepřijetí, která je nutná pro vstup do další úrovně pro hlubší přijetí našich stínů.

6. Shadow work ( přijetí stínu)

Proto, abychom mohli úspěšně tvořit život našich snů, je důležité přijmout vše, co na sobě nemáme rádi.
Zde se společně zaměříme na vše, co v životě odmítáme, nechceme či potlačujeme a naším cílem bude plné přijetí, změna postoje vůči tomu a následná transformace.
Budeme společně čelit vašim obavám, strachům, nechtěným emocím a všemu, co vás odvádí od přítomnosti a společně to proměníme ve zdroj vaší osobní síly a radosti.
Skrze tuto oblast projdeme velmi citlivým, jemným a profesionálním způsobem.
Naším cílem zde je připravit vás na nejvyšší způsob práce s tělem.

7. Umění manifestace

Mysl člověka je většinou zaměřena na to co v životě odmítáme a přirozeně k tomu cítíme odpor. Díky tomu ale nemůže do našeho života vstoupit to po čem toužíme.

V tomto systému práce s tělem se učíme integrovat témata která nás ruší a učíme se je transformovat.

Učíme se v naší buněčné paměti tvořit novou realitu, která nejen že promění destruktivní a nefunkční mechanismy ale přinese nám život jaký si přejeme. Abychom byli úspěční v naší tvorbě tak nestačí si něco přát, je třeba aby se to stalo realitou našeho těla.

V této úrovni práce s tělem se naučíte používat vnitřní a vnější zdroje energie, které jsou důležité k co nejlepším výsledkům.
Chcete více hojnosti, lepší zaměstnání, krásný vztah, více radosti či cokoliv si přejete?
Naučíme vás, jak pracovat s konceptem “ Mahalo vibrace“ , vibrace vděčnosti a stanete se tvůrcem své reality. Už se vám život nebude dít, ale vy budete vědomým tvůrcem svého života, naplněni pocitem vděčnosti, se schopností přijímat vše, co vám život přináší v rámci svých hranic. To je naším cílem a cílem Mahalo metody.

Mahalo metoda slouží nejen k hlubinnému uvolnění těla a mysli, ale také k osobnímu rozvoji kde rozšiříte počt nástrojů ( tool box) které jsou velmi užitečné na každé cestě jak pro transformaci sebe samých nebo druhých.

Na společné cestě se budeme učit, jak pracovat s tělem, myslí a emocemi tak, aby se tělesný krunýř, který byl již rozpuštěn, nemusel nikdy znovu tvořit a vy tak mohli žít ve stavu uvolnění a svobody.