Reference na De-armouring (bodywork, rozpouštění emočního krynýře)

Ahoj Vojto, de-armouring od tebe byl pro me opravdu silny zazitek, doted nechapu, ze mi “jen” pomoci doteku brutálně brnelo cele telo..opravdu jsem konecne nevnimala vubec nic, jen sebe.. Hned po masazi jsem citila uzasne uvolneni bricha, jakoby tam bylo uplne prazdno:) V noci jsem mela dost zive sny, prozila jsem si znovu nektere davne neúspěchy, ktere jsem evidentně nejak vytesnila..protože ted citim ulevu.. Bricho je stale krasne volne, fakt se mi i lepe dycha..cviceni jogy pro me ted ma uplne jiny rozmer.. nejen, ze pozice jdou lepe, ale hlavne si mnohem vic uzivam sama sebe.. jsem spise spolecenska, ale ted jsem nejak vic rada sama se sebou.. Dekuji moc, ze sis na me udelal cas a pomohl mi.


Poslední měsíc mě provázel silný zánět ledvin, močových cest a další zdravotní problémy.
Před de-armouringem jsem si uvědomila, že zcela nedůvěřuji vlastnímu tělu a mám strach ze smrti. Mým záměrem bylo znovu se svým tělem spojit, věřit mu a cítit jej.
Už při Tvé úvodní masáži se ve mně rozproudila silná energie. Pociťovala jsem brnění a každou svou buňku. Postupně se dostavil se také pocit vděku, radosti a smyslnosti.
Během procesu ke mně přišlo uvědomění, že nemusím vyvíjet snahu své tělo milovat a řídit jej. Bylo to poprvé v mém životě, kdy jsem vnímala, že tělo miluje mě, a že každá část mě je dokonalá, inteligentní a ví co má dělat.
Na konci DA jsem byla zavalena energií a propojena nejen se svým tělem, ale také s veškerým bytím. Byl to tak silný prožitek, že jsem nebyla schopna nějakou dobu vstát – ani jsem nechtěla a užívala si tohoto krásného spojení. Strach byl zbytečný, zcela zmizel…
Děkuji Ti za toto uvědomění a blažený prožitek, nyní sama sebe a své tělo miluji a věřím mu, aniž bych se o to musela násilně snažit.


Po dearmouringu jsem cítila své tělo probuzené tak, jako kdyby nemělo vůbec žádnej limit. v tu chvíli jsem byla všude a cítila se fakt dost povznešeně. pak jsem se následující dny cítila tak hepy, jak si za poslední dobu ani nepamatuju.


Ahoj Vojto, děkuji ti za včerejší skvělý de-armouring. Byl to zážitek, na který jen tak nezapomenu. Je zajímavé pozorovat, jak mé tělo reaguje každý týden jinak. Byl to zvláštní pocit, když jsem včera nemohla ovládat své tělo. Energie, která z něj poté vyzařovala byla nepopsatelně krásná. Děkuji, že jsi mi tímto stavem připomněl, jaké to je cítit lásku zdroje. Dnešek je klidný. Má mysl se pročistila a nepouští mě do negativního smýšlení, za což jsem nesmírně vděčná. Tyhle středeční večery mě velmi baví a dávají pocit, že jsem na správném místě. Děkuji


Vojto chci ti celou svou bytosti poděkovat za tvuj středeční de-armouring, kdy se rozpustil můj zakoreneny pocit strachu, že tento svět je nehostinne prostředí ve kterém nemám právo být. Zároveň začínám vnímat energie které ve me proudí a začínám si uvědomovat svůj léčivý potenciál, nejen pro sebe, ale i pro lidi okolo mě.


Přátele, nikdy jsem si nemyslel, ze tohle muze mít velký vliv na můj život. Přijde mi jak kdyby se ve me probudily energie a mám mnohem víc radosti a elánu, porad se dejou zajímave věci. Poznavam skvěle lidi a zazivam kouzelné situace.
Jsem moc vděčný za tuhle možnost a ze jsem k tomu měl otevřenost.
Vojta je klíčovy člověk v mem životě a díky němu jsem poznal skvěle lidi.
Přijde mi jako bych probouzejí svůj vnitřní potenciál.
Občas je to trosku nepříjemný jako kdyby se něco uvolňoválo, ale ja cítím svůj silný záměr v tomhle životě, takže to jde rychle pryč.
Na druhou stranu mi přijde ze člověk musí být taky trochu odvážný aby v tomhle pokračoval.