Mám pro vás pokrčování série kurzů Mahalo metody a tentokrát je kurz určen již pro ty kteří mají za sebou min. level 2 a 3. V tomto kurzu prohloubíme témata kterými jsme se zabývali a budete mít možnost zjistit jak jste se od ukončení kurzu posunuli. Záměrem tohoto kurzu je vytvořit ještě hlubší prostor pro sebe-léčení než obvykle, upevnit se více v komunikaci svých potřeb, hranic, vstoupit do své síly a uvolnit se co nejvíce z vlivu strachu, studu a viny na naši sexualitu.

Během kurzu vytvoříme bezpečný prostor v rámci kterého budete mít možnost být sami sebou, být v prostoru kde je vše přijato a vše možné ( v rámci pravidel)
Hravým, zábavným způsobem oslovíme vážná témata našeho života abychom v našem mozku mohli tvořit nové, pozitivní inprinty a skrze hlubší osvobození se v naší sexualitě mohli prožívat tuto svobodu i v dalších rovinách našeho života.
Kurz je spojením moudrosti havajského bodyworku a sexologické práce s tělem.

Obsah kurzu:

 • Hranice, komunikace záměru
 • Kruh souhlasu ( nové)
 • Tvorba bezpečného prostoru
 • Koncentrace pozornosti, Kahuna navigátor
 • Spojení sexuality a srdce
 • Navigace pozornosti do těla pro zvýšení citlivosti těla a prohloubení orgasmického potecionálu
 • Olejová masáž pro pokročilé: zde se naučíte masírovat nejen na zádech a bříše, ale i na boku, v sedě, jak manipulovat tělem, pokročilější rotace těla a pokročilější techniky masáže.
 • Erotic massage coaching ( Dr. Betty Martin) jak využít intimní dotek pro posílení sebevědomí, sebedůvěry a autenticity.
 • Orgasmická meditace- technika práce s tělem přínášející hlubší citlivost těla, propojení s tělem a uvolnění stagnujících elementů v naší sexualitě.
 • Orgasmická jóga ( J. Kramer phd) Velmi silný nástroj pro transformaci strachu, studu a viny v sexualitě, nástroj pro vtělení a hlubší propojeni se sebou.
 • Dechová cvičení pro práci se sexuální energií
 • Přípravná masáž pánevního dna a havajská technika “ bone washing” rozjíjejíci hlubší neuroplasticitu mozku a hlubší propojení s tělem.
  “ sweet spot massage”-léčivý, velmi jemný styl metody “ de-armouring” který využivá potěšení a nejde do bolesti.
 • De-armouring skrze potěšení
 • Kontrola sexuální energie
 • Aktivace bloudivého nervu
 • Taoistická erotická masáž ( J, Kramer phd)
 • 7 klíčů k uvolnění potlačených emocí
 • Skupinová cvičení pro praxi komunikace, hranic a transformace strachu, studu a viny
 • Integrace stínových aspektů osobnosti skrze hravý přistup
 • BDSM jako nástroj introspekce a otevření srdce
 • Play party

Cena: 4500 kč

Lektor: Vojtěch Chládek CSB

Vojtěch je zkušený bodyworker a somatic sex educator který sdílí ty nejlepší metody práce s tělem a myslí které objevil během své 20ti leté praxe bodyworku a sbíral je po celém světě v různých směrech a tradicích. Využivá metody masáží (Havaj, Japonsko, Indie) neo-tantry, šamanismu, taoismu a moderní sexologické práce s tělem.
Registrace
https://mahalo-centrum.reenio.cz/cs/#/terms

Reference:
Seminář byl pro mě docela průlomový, jsem úplný amatér a překvapilo do jaké hloubky sme se dostali a to hlavně v nastavení přístupu ke klientovi. Vojta velmi přístupnou a srozumitelnou formou učí to co sám za svou bohatou praxi nasbíral a co mu dává nejlepší smysl, nejde ale jen o metody masáží nebo odbloků, jde hodně o práci s vědomím, o nastavení, které nás učí nesoustředit se na problém, ale na jeho řešení. Ohleduplnost a citlivost vůči klientovi, zohlednění jeho případných zranění či traumat a citlivá práce s těmto případnými problémy než postoupíme hloub je velice důležitý aspekt toho co jsme se naučili. Další práce na dearmouringu šla opravdu do hloubky, ale zároveň důraz na to ohleduplný postup, kterým sme se učili předcházet případným chybám, které by na téhle úrovni mohli být velmi destruktivní… prostě vědomá práce s důrazem na citlivý postup, který respektuje klienta a zárveň jde opravdu do hloubky.
Skvělé pro mě je, že přístup z terapiie je velmi dobře použitelný v každodením životě, moderní kvantování je jen takový moderní odvar a marketingový fígl (absolvoval jsem seminář kvantování) a to co sem se naučil na Vojtově semináři je daleko použitelnější, smysluplnější a ucelenější, navíc i daleko srozumitelnější, takže pokud Vás zajímá práce s vědomím, s vděčností, kvantování a vůbec práce na sobě tak už jen z tohohle důvodu běžte na Mahalo, má to smysl a navíc částečné ukotvení v tradici havajského šamanského léčení je jak třešnička na dokonalém dortu.
.
Vojtěch disponuje obdivuhodnou kombinací dovedností, schopností a znalostí, které dohromady užasně funkčně léčí tělesné, sexualní, energetické i mentalní blokace. Svým klientům specialní Vojtěchovo služby doporučuji, pokud potřebují pohnout se svými sexuálními energiemi, zablokovanými emocionálními projevy nebo celkovou energetickou nepohodou. Vojtěch je ojedinělý a zkušený terapeut, který pracuje specificky celým svým velkým srdcem a tělem s velmi citlivymi tématy. Důveřuji plně jeho autenticitě a zkušenostem.
.
Pokud vás zaujal víkendový Mahalo kurz Síla léčivého doteku a alespoň trochu vás šimrá myšlenka se zúčastnit, tak rozhodně neváhejte! Opravdu to stojí za to.
Dostanete nálož praktických technik, které můžete v životě používat bez složitého osvojování. To, že fungují si ozkoušíte na vlastní kůži, i na kůži ostatních účastníků:) a nejenom na kůži! Jde především o vnitřní nastavení a přístup, který se naučíte používat jiným způsobem, než je běžné lidské nátuře, a pak se dějí divy:) až potom všem se teprve přistoupí k práci s dotekem – de-armouring – neuvěřitelně funkční a léčivá technika uvolňovaní nashromážděných a usazených emocí, bolestí a dalších energetických bloků, které nám často brání prožívat náš plný potenciál. Já osobně jsem na kurz šla právě s tím záměrem, naučit se uvolňovat emoční tělo pomocí bodyworku, odnesla jsem si však mnohem mnohem víc. Kurz naprosto předčil moje očekávání, tak nějak mi to vše zapadlo a sedlo přesně v tom bodě, kde se nacházím a přišlo mi to jako šité na míru, pro to, co aktuálně v životě prožívám. Celý víkend jsme se intenzivně věnovali sobě a druhým a bylo to jednoduše úžasné! Už jen to, že se sejde skupina lidí, kteří mají chuť a vůli objevovat, učit se a zkoušet nové věci v životě, má ohromnou sílu a je u toho taky kopa zábavy:)
.
Vojta je bez pochyb skvělý lektor, který vás provede celým kurzem s opravdovou laskavostí, lidskostí a trpělivostí, a vše, co předává, jsou mnohaleté životní zkušenosti – ucelené, srozumitelné a propojené. Tudíž postavené na pevných základech, žádná vyčtená moudra ani přejatá osobní přesvědčení. Co musím ještě vyzdvihnout, je Vojtova schopnost vytvořit uvolněné a bezpečné prostředí, které je základem pro to, aby jste si z kurzu mohli opravdu odnést co nejvíce a ještě si to náramně užít.
Moc za to vše děkuju a těším se na příště!
.
Reference ke kurzu Léčivého doteku 1#
Přicházím na adresu mahalo centra, vycházím po schodech a ještě než zazvoním, během pár okamžiků mi proletí hlavou, že absolutně netuším do čeho jdu a že se během víkendu stane něco co se pravděpodobně zapíše hluboko do mojí duše. A vskutku, ono se to děje. Intenzivně, od začátku až do konce kurzu. I mimo program kurzu, i ve spánku. Budoucím návštěvníkům kurzu nebudu prozrazovat co je čeká, to by byla škoda, ale tolik užitečných informací, vhledů do fungování lidského těla a vzajemného propojení s duší. Objevení vlastní síly a porozumění sobě samému. Vřele bych tento kurz doporučil každému, kdo chce objevit nová zákoutí lidského těla, ať už zkušeným nebo nováčkům tohoto oboru. Nebudete litovat. Tohle na youtube nezažijete kamarádi…