Havajská Kahuna masáž (Lomi lomi nui)

Havajská masáž Lomi lomi nui pochází z linie havajského šamanismu “Cesta ke hvězdám”, která byla poprvé západnímu světu prezentována skrze legendárního Kahu Abrahama. Na tělo je zde nazíráno velmi zvláštním a mystickým způsobem, velký důraz je kladen na navázání spojení na úrovni tělesných buněk. Díky naladění se na vnitřní moudrost tělesných buněk při masáži může dojít k uvolnění negativních vzorců a emocí na buněčné úrovni a můžeme zažívat více prostoru v těle a mysli.

Techniky použité během Kahuna masáže:

Terapeutická lomi bez oleje

Masáž sloužící k uvolnění fyzického a emočního těla používá tlak, protahování, hluboké rotace kloubů a techniky, které otevírají proud energie v těle.

Bosonohá lomi

Masáž, během které se ploskou chodidla vytváří hluboký tlak na tělo s cílem probudit vnitřní teplo. Tato technika je vhodná pro každého, kdo má rád hluboký tlak a má velmi zatuhlé tělo.

Kahi loa lomi

Šamanský bodywork z ostrova Kauai je velmi vzácná technika práce s tělem, která nás navrací do rovnováhy s přírodou a vesmírem a působí skrze léčení vnitřních elementů a spouští očistu těla a mysli. Provádí se bez oleje.

Lomi Lomi Nui neboli Styl chrámové masáže (The great massage and Temple style lomi lomi)

Lomi znamená masáž a Nui znamená velký. Existuje mnoho lomi ale lomi lomi nui je nazývána velkou, protože nabízí léčení našich buněk. Je to jediná lomi, která působí na buněčné úrovni.

Je prováděna Kahuna navigátorem, který za pomocí speciální koncentrace a cítění vašeho těla vede všechny buňky do harmonie s vesmírem. Cílem je sjednotit všechny vibrace ve vašem těle tak, aby se staly součástí “vesmírné rodiny”, kde je vše uvnitř Vašeho těla přijato, respektováno a milováno.

Lomi ‘il ‘ ili

Masáž za pomoci lávových kamenů, kterou provádíme většinou v případě harmonizace nervového systému, stavů deprese a úzkosti.

Tok-sen

Tok-sen sice nepochází z Havaje, ale je to skvělý nástroj k uvolnění ztuhlých svalů. Speciálním paličkou se rytmicky poklepává na tělo a dosáhneme tak rychlého uvolnění.

Masážní terapeut: Jista CSB

Jista studoval havajskou masáž na Havaji, v Norsku, Irsku a vychází z práce a linie legendárního Kahuny a mistra Lomi lomi Kahu Abrahama.

Studoval s Jody Mountain a Waynem Kealohi, kteří se osobně inspirovali prací Kahu Abrahama.

Jista má za sebou několik tisíc těchto masáží a stále hledá cestu, jak hlouběji proniknout do tajemství této jedinečné a výjimečné masáže.

Účinky masáže:

Tato masáž je zameřena na šamanské léčení těla mysli.

Pracuje s buňkami těla, kde rozpouští omezující vzorce a programy.

Dokáže také pozitivně ovlivnit naše DNA a tím můžeme docílit určitých změn v těle.

Léčí rodové linie a pozitivně působí na naše současné vztahy.

Pomáhá v nalezení naší osobní vize a hledání směru.