Máš rád medicínu Kambo? Láká tě věnovat se práci s ní?
V tom případě bych tě rád pozval na první certifikovaný Kambo praktikant výcvik ( retreat) v České republice. Je pro mě velká čest že pro vás mohu tento prostor připravit a posdílet s vámi vše co jsem se naučil za 5 let práce s touto medicínou. Obsahem kurzu není pouze práce s Kambo medicínou, bude to mnohem hlubší seznámení s kulturou amazonských indiánů, poznáte i další medicíny jako Rapé, Sananga a tabák, budete se učit léčivé písně a denně je sdílet. Součástí kurzu bude i práce s tělem a jeho energií protože určitá znalost těchto technik je důležitá. Ale na prvním místě je výcvik je o tom aby každý kdo jím projde dokázal s touto medicínou pracovat bezpečně. Naučíte se kombinaci tradičního a západního přístupu k medicíně což pro naše prostředí je důležité.
.
Obsah kurzu
Historie Kambo medicíny
Seznámení s Katukina legendou od pajé Reka. ( bez které údajně nelze podávat Kambo)
Moderní historie a posun medicíny na západ.
Chemie a složení medicíny, benefity
Etika, hranice, kontraindikace
Bezpečnost, seznámení s možným rizikem
Mikrodosing
Sebe-aplikace
.
Tradiční styly aplikace medicíny
Shawadawa ( Dona Francisca)
Velmi jemný způsob práce s medicínou
Katukina – Varinawa ( Metra Varinawa) jiný způsob přípravy bodů i aplikace
-Satanawa ( pajé Reka) klasická Katukina aplikace
Huni kuin ( Pajé Naxima) stará metoda pracující s práškem a slinami
Matses ( Peru) Aplikace využivající velkých bodů smichaných se slinami
Příprava Caixumy podle Huni kuin a Katukina receptu ( fermentovaný nápoj před aplikací)
Seznámení s Katukina písní pro vaření Caixumy.
.
Písně
Seznámíte se s Katukina písní která jim byla dle legendy předána Bohem když je naučil pracovat s Kambem. Je to jediná tradiční píseň ke Kambu. Dále se naučíte velmi silnou píseň která odvádí panemu ( negativní energii) po procesu do vyšších sfér a další písně pro různé účely, budete také tvořit své vlastní.
.
Moderní způsob práce
Testovací bod
1 by 1 ( vrstvení)
Suché Kambo ( bez vody)
Aplikace na uši, energetické dráhy, energetická centra, záda. Benefity.
.
Jak vytvořit Kambo ceremonii
Očista prostoru, vykuřování
Výroba bylinných “ floras“ pro očistu a ochranu
.
Rapé
S touto medicínou vás hlouběji seznámí Tomáš Nazler kterého u nás považuji za nejlepšího znalce této medicíny. Věnujeme práci s Rapé celý den kde se naučíte vše co potřebujete pro práci a na závěr se můžete těšit na Roda de Rapé ( skupinová aplikace) Tomáš jezdí pravidelně do Amazonie a tak se můžete těšit na zkušenosti přímo od zdroje.
.
Sananga
Oční kapky které mohou být součástí práce s Kambem
Dračí krev
Energetická práce
Naučíte se neprůstřelnou energetickou ochranu a seznámíte se s tím jak pracovat aniž byste do svého těla přinášeli panemu od ostatních lidí.
.
De-armouring
Práce s tělem která uvolní křeče či bolesti které mohou vzniknout v procesu nebo uvolní klienta pro hlubší práci s Kambem.
Práce s jemnohmotnými těly
.
Důležitost záměru
Otevření nejčastějších témat se kterými lidé chodí na Kambo.
Relaxace a možnosti prohloubení práce s Kambem
Seznámíte se s tím jak začít vaši praxi, budete mít plnou podporu. ( na začátku vaší praxe nebudete mít svolení k práci se skupinkami, dokud nezískáte důvěru ve svou schopnost držet prostor)
.
Práce s Kambo spiritem.
Obsah kurzu bude nastaven i dle individualních potřeb. Nejedná se pouze o výcvik ale o retreat kde můžete jít hlouběji nejen do studia ale i do svých procesů. Můžete se těšit na krásné prostředí a hlavně na luxusní veganské, nejen brazilské jídlo od Karolíny. Těšíme se na vás.
Lektor: Vojta
Původní profesí jsem bodyworker( práce s tělem) ve které jsem se hodně našel a věnuju se tomu od roku 2003. V roce 2011 jsem měl první Kambo od legendární dony Francisky v Norsku a tím začala moje cesta s žabkou. V roce 2016 jsem absolvoval 14ti denní Kambo praktikant výcvik s IAKP (už nejsem členem). Od roku 2017 se věnuji práci s Kambem velmi intenzivně. Rád využívám zkušenosti s bodyworkem i při práci s Kambem, oslovuje mě západní způsob práce ale také mám rád tradiční práci a vůbec amazonskou kulturu. V tuto chvíli mě prošlo pod rukama možná 11000 lidí a v tom vidím svůj hlavní přínos který můžu přinášet, zkušenosti. Nejsem šaman, jen se snažím předávát medicínu tak abych poskytovatl ruce a nohy skutečnému šamanovi což je Kambo spirit a tvořil prostor který je bezpečný a zároveň provázel lidi skrze tuto náročnou medicínu tak aby to byl co nejvíce zážitek na který mohou dobře vzpomínat a který přináší to co v životě nejvíce potřebujeme. Nevnínam své Kambo ceremonie pouze jako aplikace ale i jako prostor kde se můžete seznámit s elementy amazonské kultury.
.
Asistence: Kaya
Kaya se věnuje práci s tělem a bude vás během výcviku provázet asistencí při Kambu, práci s tělem ale i hudbou.
.
Cena: 43 000 kč
(sice je to zřejmě nejlevnější výcvik tohoto typu, ale pokud by byl mimo vaše finanční možnosti napište mi)
.
Registrace:
Facebook event: