Poradenství a detox

Postupy pro tělesnou očistu, vitalitu a zdraví

Pokud chceme dosáhnout dobrého zdraví nebo zvýšit  výkony v oblasti jako je např. sport, je nezbytné zajistit našemu tělu dobrý detoxikační program.

I když se zaměříme na dobře vyváženou dietní stravu, tělo si v sobě ještě stále uchovává toxiny, plísně, těžké kovy nebo žlučové kameny a budeme muset čekat delší dobu, než uvidíme požadované výsledky.

Budeme-li následovat systematický (celotělový) detoxikační program, tělo by to ocenilo a bylo by pro něj velkým přínosem při mnoha (uzdravovacích) procesech léčení .

Nabízíme vám nabízí kompletní detoxikační program, jenž zahrnuje:

•  očista tlustého střeva

•  očista jater

• očista  ledvin

• Očista od těžkých kovů

• Očista od krystalů soli (praskání kloubů)

• Očista (těla) od krystalů cukru

• Očista lymfatického systému

• Očista krve

• Dietní poradenství

1. Očista tlustého střeva – Není nezbytná, přesto je doporučovaná; zahrnuje očistu tlustého střeva s praktikováním klystýru.

2. Očista jater je velice důležitá ;doporučujeme praktikovat kávový klystýr, který je velmi efektivní při detoxikaci jater; napomáhá jejich lepší práci a snižuje projevy stresu.

3. Bylinková očista ledvin (bylinkami) pomáhá zlepšit jejich životní energii, podporujíc tak dobrý zdraví .

4. Těžké kovy mají na nás nepříznivé účinky; a to jak duševní, tak fyzické. Bezpečným způsobem Vám pomůžeme (a poradíme), jak se zbavit těžkých kovů z těla za pomoci (užívání) vysoce kvalitních suplementů (doplňků stravy).

5. Krystaly soli často způsobují velké bolesti zad a kloubů. Poskytneme Vám informace o tom, jak se můžete snadno zbavit těchto krystalů. To samé platí pro krystaly cukru.

6. Lymfatický systém je velmi důležitým přirozeným nástrojem, jenž detoxikuje tělo, a proto musí dobře pracovat. Poskytneme vám bylinky a informace o způsobu stravování na podporu činnosti lymfatického systému spolu s léčbou, která může urychlit léčebný proces.

7. Kyslík je jedním z nejlepších řešení, dostupných pro očistu našeho těla; dozvíte se, jak jej „(po)užívat“ v každodenním životě, který se pro Vás stane opět přínosnějším.

8. V neposlední řadě je ze všeho nejdůležitější správný způsob stravování. Můžete si vybrat druh stravy , který budete chtít následovat a dodržovat, zatímco se budete detoxikovat. Jakmile bude tato očista dokončena, bude pro udržení vašeho zářivého (a dlouhotrvajícího) zdraví důležité, jakým způsobem se budete stravovat.

Všechny výsledky budou monitorovány prostřednictvím analýzy krve.

Kambo detox  odkaz