Pravidelné kurzy

Mahalo metoda 

Pravidelné setkání kde se naučíte techniky práce s tělem které vedou k hlubokému uvolnění těla a mysli. Naučíte se všech 7 úrovní práce s tělem.

Tento večerní kurz je zde proto aby každý mohl projít hlubokou sebe transformací a zároveň to bylo finančně dostupnější než indivuduální přístup.

Jak to funguje?

První krok je si zakoupit online výcvik kde se můžete naučit základy práce s tělem a manuální část Mahalo metody, která začíná technikou De-armouring ( Rozpouštění krunýře) . K online výcviku si zakoupíte balíček 5 setkání.

Každý čtvrtek od 18.00 probíhá výuka, meditace, práce s dechem a zvukem a od 19-22 hod probíhá praxe.

Cena za jednotlivý modul: 2900 kč,5x výuka  včetně video podkladů.

Po zvládnutí metody je možná certifikace, pokud je každá úroveň dokončena během dvou měcíců.

Objednávka kurzu: info@lifeforce.no

Pokud uvidíte po první návštěvě že tento kurz není pro vás, budou vám vráceny peníze.

Reference účastníků:

Na de-armouring pravidelně docházím od října 2017 a od té doby se toho ve mě mnoho změnilo. Více cítím své tělo, díky cvičením s hlasem a dechem jsem se naučila transformovat nahromaděné a zvědomit potlačené emoce v mém těle. Byla jsem zvyklá hodně dávat, ale zde také hodně přijímám a to nejen díky výměnám s ostatními účastníky ale také díky častým opakováním a Vojtovu otevřenému a vědomému přístupu. Každý večer je laděn indiviuálně v náladě celé skupiny a toho co je potřeba. Více a více cítím, že to, co se učím, také žiji. De-armouring se pro mě stal formou psychické a fyzické očisty, kterou si každý týden dopřávám a zároveň mohu prohlubovat cítění léčivé energie,která skrze mne prochází, když dávám.

De-armouring je prostě Boží. Sám jsem toho živoucím důkazem. Po prvním večeru jsem se přestal cítit jako největší troska na světě. Vojta mi tenkrát říkal „no, a to počkej za rok“
Rok ještě neuplynul, mám vlastní masérskou praxi, mnohonásobně lepší pocit z vlastního těla, zdravější vztahy, spoustu nových lidí kolem a hlavně víru v sebe. Dearmouring mě neustále učí to, co je tu myslím asi nejdůležitější – přijímat. Postupně jsem si prošel prvními třemi úrovněmi – suchá masáž, Tok-sen, olejová, vnitřní a těším se co bude dál. Čtvrteční setkávání se pro mě stalo jistotou, která mě drží na cestě k sobě. Úžasný prostor se skvělými lidmi a citlivým vedením. Nenapadá mě důvod, proč to nezkusit. Děkuju, Mahalo.

Ráda bych se dnes podělila o své myšlenky a pocity, které mě v tuto chvíli provází.
Téměř před 1,5 rokem, po úrazu a následující ortopedické operaci jsem brouzdala po FB a “náhodou” jsem narazila na stránky Vojty. Články a úvahy na témata, která jsem měla mnoho a mnoho let ve škatulce “na to radeji ani nemyslí”, “to se nedá změnit”, “to řeší jen ostatní”, “co by na zo řekli ostatní”, “už tak máš dost starostí a ještě tohle”. …. četla jsem je pořad dokola a dokola, času jsem v tu chvíli měla dost a pocit, že je jen a jen na mě, jak budu dal žít a co budu v životě tvořit, byl čím dál tím silnější. Nakonec jsem se odhodlala a Vojtovi jsem napsala s tím , že se objednam na terapii. Trvalo ještě několik měsíců a nakonec jsme se sešli. První setkání tváři v tvář bylo lehce kuriózní, nicméně jsem věděla, že od této chvíle nebude o změny nouze. A nemýlila jsem se. Po několika osobních terapiích de-armouringu, jsem se začala cítit jako vyměněná. Bolest a zároveň radost a potěšení začalo otvírat mé srdce a duše byla klidnější, začala jsem děkovat za každé nové ráno. Do mého života vstoupila láska.
V únoru jsem sama začala navštěvovat pravidelné čtvrteční kurzy de-armouringu, bylo to spontánní, ale naprosto samozřejmé pokračování mé životní cesty. Občas se mi nechtělo, rezistence a obavy, které téma a která zapouzdřemá bolest na mě čeká, byly silné. Slzy, pot, vztek a bolest, pocity vlastní nedokonalosti, pocit že mě nikdo nemá rád, že sama nedokážu dost milovat, že chyb v životě bylo víc než úspěchů, že se druhých nedokážu “správně” dotýkat, že nevim co bude dál ….. ne, všechny toto pocity nejsou pryč, neodehnala jsem je, jen díky Vojtovu laskavému, hravému a učení je začínám integrovat do svého života a jsem za ně vděčná.
Jsem na cestě sama k sobě, že se mi život mění je znát každý den – dokonce ani vlastní maminka mě na ulici po dlouhém vymlouvání se nemohla poznat.
Vojto, děkuji mnohokrát za všechno, co s otevřeným srdcem předáváš dál a učíš mě i ostatní. Mahalo

Každý čtvrtek byl pro mě svátek, netušila jsem, jak může být ‚kurz masáží‘ tak transformující zkušeností. Viděla jsem a zažila pláč, smích, extázi a totální uvolnění díky dearmoringu. Vynechala jsem jen dvě lekce za rok! Jsem si jistější v tom, co nadotek s tělem, líbí se mi, když mi někdo pod rukama taje. Je to vibrační posun skrze tělo. Magic jízda, v tom duchu pak proběhlo i dnešní léto. Díky, Vojto!

Pravidelná vecerni setkani na praxi de-armouringu mi umoznila nejen poznat a lepe pochopit sve telo, jeho potreby a priciny, umoznila mi i poznat pro me do te doby temer neznamou oblast energii a praci s nimi. Nemuzu take opomenout, ze jsem zde poznal mnoho skvelych a inspirujicich lidi, kamaradu na ktere se vzdy velmi tesim. Mahalo

Kambo medicína

Pravidelné setkání nejen s Kambo medicínou, ale i s dalšími tradičnímí medicinami z brazilského šamanismu jako je Rapé či Sananga.

Každé setkání je  plné přátelského sdílení, tance, zpěvu, skupinového léčení.

Více o Kambo