Síla léčivého doteku ( kurz s možností certifikace)
Tento kurz je určen pro všechny kteří chtějí zkvalitnit svůj dotek, rozšířit svůj potenciál těla a mysli a jít hlouběji do tajů práce s tělem a energií nejen v oblasti sexuality.
Tento kurz je nastaven tak aby mohl předat co nejširší “ tool box“, souhrn nástrojů které potřebujete proto aby vaše práce byla čistá, bezpečná, profesionální a léčivá.
Mahalo metoda je více stupňový systém práce s tělem kombinujíci unikátní učení havajského bodyworku a sexologické práce s tělem.( Tento úvodní modul neobsahuje intimní práci s tělem.)
Obsah kurzu:
-úvod do tajů havajského bodyworku.
-seznámení s dotekem v horizontální a vertikální rovině což je alfa a omega práce s dotekem.
Práce s tělem či energii v horizontální rovině vede k vyčerpání, nabírání negativní energie a vyhoření, v přijímajicím probouzí negativní pocity. Vertikální přináší léčení, jasnost a ochranu.
-Kahuna navigátor: naučiíte se jak navigovat své vědomí skrze bolesti, registenci, jak zesilovat pozitivní pocity, být v neutralitě, jemnosti a klidu i v přítomnosti rušivých vlivů.
-naučíte se naprosto neprůstřelnou energetickou ochranu kterou můžete používat do doby než ji budete schopni odložit
-seznámíte se s principy tvorby slovem.
Naučíte se jak přistupovat k tělu než se jej dotknete:
-jak poznat zda tělo vůbec chce dotek?
-jak poznat zda se nervový systém přijímajícího cítí v naší přítomnosti bezpečně?
-jak získat nervovou reakci těla signalizující úroveň hlubinného stresu sloužící zárověň jako test pokroků?
Poezie těla: zázračná, bezkontaktní metoda která během chvile zpracuje jakoukoliv emoci nebo odpor těla vůči doteku.
Naučite se jak dostat přijímajícího do těla a jak v něm posílit primární pocit autonomie a posílení hranic.
Naučíte se jak provést partnera( klienta) skrze schopnost říkat NE ( prohloubení hranic)
Naučíte se jak skrze práci se svým tělem a energií zpracujete energii druhého bez doteku, během několika minut( odeznění bolestí, nepříjemné emoce atd)
Naučíte se jak aktivovat energii a jak ventilovat emoce skrze dech a hlas.
Naučíte se havajské léčení Ho’oponopono.
Práce s tělem:
-úvodní tlaková masáž vycházející z japonského shiatsu
-aktivace a očista energetických center
-aktivace ustředního nervu a energetického kanálu ( šušumna podle Gaia metody- Susanne Rousgaard)
Rozpouštění emočního krunýře ( de-armouring) se zaměřením na uvolnění těla pro volný průchod sexuální energie:
-sval Psoas
-bránice
-hrudní koš
-krk
-čelisti
-bloudivý nerv
Práce s energií jemnohmotných těl dle havajské cesty Cesta ke hvezdám.
Kurz probíhá v domáci, přátelské atmosféře menší skupinky 16-18 lidí, součástí programu je hodně sdílení, sauna, společné domácí veganské jídlo, Rapé medicína a případný večerní program.
Zdarma obdržíte video kurz kde najdete manuální část kurzu.(de-armouring)
Pro zájemce kteří projdou domácí praxí je zde možnost certifikace: De-armouring level 1, Mahalo metoda level 1 případně Tantrický de-armouring level 1 ( dle vašich potřeb)
Tento kurz probíhá plně s oděvem.
Na kurz budou navazovat další 3 úrovně:
Síla léčivého doteku II. ( sexualita)
Přijetí stínu
Umění manifestace
Lektor:
Vojtěch Chládek CSB je zkušený bodyworker a somatic sex educator který sdílí ty nejlepší metody práce s tělem a myslí které objevil během své 18ti leté praxe bodyworku a sbiral je po celém světě v různých směrech a tradicích. Využivá metody masáží (Havaj, Japonsko, Indie) neo-tantry, šamanismu, taoismu a moderní sexologické práce s tělem.
Cena:
3500 kč
Registrace na kurz:
Reference:
Seminář byl pro mě docela průlomový, jsem úplný amatér a překvapilo do jaké hloubky sme se dostali a to hlavně v nastavení přístupu ke klientovi. Vojta velmi přístupnou a srozumitelnou formou učí to co sám za svou bohatou praxi nasbíral a co mu dává nejlepší smysl, nejde ale jen o metody masáží nebo odbloků, jde hodně o práci s vědomím, o nastavení, které nás učí nesoustředit se na problém, ale na jeho řešení. Ohleduplnost a citlivost vůči klientovi, zohlednění jeho případných zranění či traumat a citlivá práce s těmto případnými problémy než postoupíme hloub je velice důležitý aspekt toho co jsme se naučili. Další práce na dearmouringu šla opravdu do hloubky, ale zároveň důraz na to ohleduplný postup, kterým sme se učili předcházet případným chybám, které by na téhle úrovni mohli být velmi destruktivní… prostě vědomá práce s důrazem na citlivý postup, který respektuje klienta a zárveň jde opravdu do hloubky.
Skvělé pro mě je, že přístup z terapiie je velmi dobře použitelný v každodením životě, moderní kvantování je jen takový moderní odvar a marketingový fígl (absolvoval jsem seminář kvantování) a to co sem se naučil na Vojtově semináři je daleko použitelnější, smysluplnější a ucelenější, navíc i daleko srozumitelnější, takže pokud Vás zajímá práce s vědomím, s vděčností, kvantování a vůbec práce na sobě tak už jen z tohohle důvodu běžte na Mahalo, má to smysl a navíc částečné ukotvení v tradici havajského šamanského léčení je jak třešnička na dokonalém dortu.

Vojtěch disponuje obdivuhodnou kombinací dovedností, schopností a znalostí, které dohromady užasně funkčně léčí tělesné, sexualní, energetické i mentalní blokace. Svým klientům specialní Vojtěchovo služby doporučuji, pokud potřebují pohnout se svými sexuálními energiemi, zablokovanými emocionálními projevy nebo celkovou energetickou nepohodou. Vojtěch je ojedinělý a zkušený terapeut, který pracuje specificky celým svým velkým srdcem a tělem s velmi citlivymi tématy. Důveřuji plně jeho autenticitě a zkušenostem.

Pokud vás zaujal víkendový Mahalo kurz Síla léčivého doteku a alespoň trochu vás šimrá myšlenka se zúčastnit, tak rozhodně neváhejte! Opravdu to stojí za to.
Dostanete nálož praktických technik, které můžete v životě používat bez složitého osvojování. To, že fungují si ozkoušíte na vlastní kůži, i na kůži ostatních účastníků:) a nejenom na kůži! Jde především o vnitřní nastavení a přístup, který se naučíte používat jiným způsobem, než je běžné lidské nátuře, a pak se dějí divy:) až potom všem se teprve přistoupí k práci s dotekem – de-armouring – neuvěřitelně funkční a léčivá technika uvolňovaní nashromážděných a usazených emocí, bolestí a dalších energetických bloků, které nám často brání prožívat náš plný potenciál.
Já osobně jsem na kurz šla právě s tím záměrem, naučit se uvolňovat emoční tělo pomocí bodyworku, odnesla jsem si však mnohem mnohem víc. Kurz naprosto předčil moje očekávání, tak nějak mi to vše zapadlo a sedlo přesně v tom bodě, kde se nacházím a přišlo mi to jako šité na míru, pro to, co aktuálně v životě prožívám. Celý víkend jsme se intenzivně věnovali sobě a druhým a bylo to jednoduše úžasné! Už jen to, že se sejde skupina lidí, kteří mají chuť a vůli objevovat, učit se a zkoušet nové věci v životě, má ohromnou sílu a je u toho taky kopa zábavy:)
Vojta je bez pochyb skvělý lektor, který vás provede celým kurzem s opravdovou laskavostí, lidskostí a trpělivostí, a vše, co předává, jsou mnohaleté životní zkušenosti – ucelené, srozumitelné a propojené. Tudíž postavené na pevných základech, žádná vyčtená moudra ani přejatá osobní přesvědčení. Co musím ještě vyzdvihnout, je Vojtova schopnost vytvořit uvolněné a bezpečné prostředí, které je základem pro to, aby jste si z kurzu mohli opravdu odnést co nejvíce a ještě si to náramně užít.

Moc za to vše děkuju a těším se na příště!