V tomto kurzu budeme volně navazovat na předchozí kurz ale je vhodný i pro ty z vás kteří jste se kurzu nezúčastnili. Kurz síla léčivého doteku I. je založen na přípravné práci než začneme s masáží a věnuje se tlakové masáži přes oděv (de-armouring). Zde budeme opět pracovat s přípravnými cvičeními, prohlubovat kvalitu doteku a práce s energií a masáž bude již olejová. Budeme se učit metodu de-armouring s olejem, ukážeme si ošetření energetických drah v přípravné masáži ale hlavní soustředění bude příprava na harmonické a bezpečné ošetření pánevního dna. ( vnitřní de-armouring) Při procesu rozpouštění emočního krunýře je velmi důležité se věnovat pánevnímu dnu z mnoha důvodů. Pánevní dno slouží jako úložný prostor pro stagnující energie. Mahalo metoda je založená na přepisu vnímání těchto míst a přivedení soustředené pozornosti do pánve kde dojde spolu s prací s tělem, hlasem a dechem k rychlému uvolnění. Uvolnění pánve má velký vliv na uvolnění stavu mysli a nervového systému a je proto velkou zkratkou na ceste ke klidu a rovnováze. Tento modul už je mnohem více zaměřen na praxi než přípravná cvičení jako v úvodním kurzu. Smyslem kurzu je posdílet metody které vedou k uvolnění těla a sexuální energie , její propojení se srdcem, pochopení funkce a role sexuální energie v těle a její plné využití pro léčení těla a mysli.
.
Kdybych měl vybrat jednu věc která mi nejhlubším a nejrychlejším způsobem změnila život tak právě vnitřní de-armouring. Proto jej s radostí sdílím. Když odvedete dobrou práci tak budete stejně jako já rozdělovat život na před a po vnitřním de-armouringu:) Vojtěch
.
Podrobný obsah kurzu:
Pátek večer:
Seznámení se skupinou a obsahem kurzu
Kruh souhlasu
Rozdíl mezi dáváním, přijímáním, braním a svolení k braní.
Přímá cesta potěšení ( jak to udělat aby náš dotek byl co nejvic výživný pro nás i příjímajícího)
Integrita doteku( soulad mezi myšlenkou, slovem a činem)
3 minutová hra
Bossy massage
.
Sobota
Jak vytvořit bezpečný prostor a komunikovat hranice?
Jak uvolnit napětí mezi dávajícím a přijímajícím? ( ice breaker)
Základní aspekty a masážní tahy v havajském bodyworku
Drenáž meridiánů
De-armouring s olejem( tentokrát se zaměřením na hlubinné ošetření hrudního koše-otevření srdce)
Večer: Rapé, sauna, volný prostor
.
Neděle
Teorie:
Práce s mužskou a ženskou sexualitou( na co se zaměřit při bodyworku, jak cirkulovat energii v těle, jak pracovat s předčasnou ejakuací či problémy s erekcí, uchování sexuální energie v těle, tvorba mozkových neurotransmiterů)
Práce s dechem a hlasem, komunikací během ošetření
Ukázka: ( používám plastové modely proto abychom obsáhli více témat)
Vaginální de-armouring vnitřní
anální de-armouring
Rose massage
„Sacret spot“ massage
Ženská ejakuace ( pouze teorie)
Masáž prostaty
De-armouring penisu
Vnitřní de-armouring penisu ( huming, pro energetické zprůchodnění penisu)
Masáž hráze
Tlakové body pro hlubinné uvolnění pánve
Léčení skrze potěšení
Práce s energií pro odčerpání stagnující energie v pánvi
( ukázky budeme nahrávat pro domácí praxi)
Pokud se nebudete cítit na intimní práci, tak budete přijímat co je ve vaší komfortní zóně.
Závěr, sdílení
Při domácí praxi je možnost certifikace( de-armouring, tantrická masáž podle potřeby)
.
Lektor: Vojtěch Chládek CSB
Vojtěch je zkušený bodyworker a somatic sex educator který sdílí ty nejlepší metody práce s tělem a myslí které objevil během své 18 ti leté praxe bodyworku a sbiral je po celém světě v různých směrech a tradicích. Využivá metody masáží ( havaj, japonsko, Indie) neo-tantry, šamanismu, taoismu a moderní sexologické práce s tělem.
více na: www.Mahalo-centrum.cz
Cena 3500 kč
.
Reference:
Kurz Mahalo metody byl pro mně úvodem do světa masáží a vědomého doteku. Dříve jsem k masáži přistupoval tak nějak intuitivně a vlastně jsem vůbec nevěděl co dělám. Vojta mi předal maximum svých zkušeností z jeho dlouholeté praxe. Naučil mně základní techniky vědomé práce s léčivou silou doteku a pomohl mi pochopit procesy, které se dějí mezi přijímajícím a dávajícím. Z kurzu jsem si odnesl velký respekt k přirozené moudrosti lidského těla. Objevil jsem úplně novou úroveň svých schopností a zvýšil své sebevědomí v práci s tělem.
.
Mahalo II:
Kurz byl pro mě velice obohacující. Na kurzu jsem objevil a překonal řadu svých podvědomých vzorců a nefunkčních nastavení. Prošel jsem značnou transformací vnímání a chápání své sexuality. Vojta svým profesionálním přístupem vytvořil podmínky pro sdílení i našich nejintimnějších záležitostí. Naučili a vyzkoušeli jsme si řadu úžasných technik jak pracovat se svou sexuální energií. Osobně jsem získal spoustu nových informací o mužské i ženské anatomii. Odnesl jsem si také několik zásadních vědomostí, které posunuli kvalitu mého sexuálního života na úplně jinou úroveň. Díky moc za to!
.
Seminář byl pro mě docela průlomový, jsem úplný amatér a překvapilo do jaké hloubky sme se dostali a to hlavně v nastavení přístupu ke klientovi. Vojta velmi přístupnou a srozumitelnou formou učí to co sám za svou bohatou praxi nasbíral a co mu dává nejlepší smysl, nejde ale jen o metody masáží nebo odbloků, jde hodně o práci s vědomím, o nastavení, které nás učí nesoustředit se na problém, ale na jeho řešení. Ohleduplnost a citlivost vůči klientovi, zohlednění jeho případných zranění či traumat a citlivá práce s těmto případnými problémy než postoupíme hloub je velice důležitý aspekt toho co jsme se naučili. Další práce na dearmouringu šla opravdu do hloubky, ale zároveň důraz na to ohleduplný postup, kterým sme se učili předcházet případným chybám, které by na téhle úrovni mohli být velmi destruktivní… prostě vědomá práce s důrazem na citlivý postup, který respektuje klienta a zárveň jde opravdu do hloubky.
Skvělé pro mě je, že přístup z terapiie je velmi dobře použitelný v každodením životě, moderní kvantování je jen takový moderní odvar a marketingový fígl (absolvoval jsem seminář kvantování) a to co sem se naučil na Vojtově semináři je daleko použitelnější, smysluplnější a ucelenější, navíc i daleko srozumitelnější, takže pokud Vás zajímá práce s vědomím, s vděčností, kvantování a vůbec práce na sobě tak už jen z tohohle důvodu běžte na Mahalo, má to smysl a navíc částečné ukotvení v tradici havajského šamanského léčení je jak třešnička na dokonalém dortu.
.
Síla léčivého doteku I.
Vojtěch disponuje obdivuhodnou kombinací dovedností, schopností a znalostí, které dohromady užasně funkčně léčí tělesné, sexualní, energetické i mentalní blokace. Svým klientům specialní Vojtěchovo služby doporučuji, pokud potřebují pohnout se svými sexuálními energiemi, zablokovanými emocionálními projevy nebo celkovou energetickou nepohodou. Vojtěch je ojedinělý a zkušený terapeut, který pracuje specificky celým svým velkým srdcem a tělem s velmi citlivymi tématy. Důveřuji plně jeho autenticitě a zkušenostem.Pokud vás zaujal víkendový Mahalo kurz Síla léčivého doteku a alespoň trochu vás šimrá myšlenka se zúčastnit, tak rozhodně neváhejte! Opravdu to stojí za to.
Dostanete nálož praktických technik, které můžete v životě používat bez složitého osvojování. To, že fungují si ozkoušíte na vlastní kůži, i na kůži ostatních účastníků:) a nejenom na kůži! Jde především o vnitřní nastavení a přístup, který se naučíte používat jiným způsobem, než je běžné lidské nátuře, a pak se dějí divy:) až potom všem se teprve přistoupí k práci s dotekem – de-armouring – neuvěřitelně funkční a léčivá technika uvolňovaní nashromážděných a usazených emocí, bolestí a dalších energetických bloků, které nám často brání prožívat náš plný potenciál.
Já osobně jsem na kurz šla právě s tím záměrem, naučit se uvolňovat emoční tělo pomocí bodyworku, odnesla jsem si však mnohem mnohem víc. Kurz naprosto předčil moje očekávání, tak nějak mi to vše zapadlo a sedlo přesně v tom bodě, kde se nacházím a přišlo mi to jako šité na míru, pro to, co aktuálně v životě prožívám. Celý víkend jsme se intenzivně věnovali sobě a druhým a bylo to jednoduše úžasné! Už jen to, že se sejde skupina lidí, kteří mají chuť a vůli objevovat, učit se a zkoušet nové věci v životě, má ohromnou sílu a je u toho taky kopa zábavy:)
Vojta je bez pochyb skvělý lektor, který vás provede celým kurzem s opravdovou laskavostí, lidskostí a trpělivostí, a vše, co předává, jsou mnohaleté životní zkušenosti – ucelené, srozumitelné a propojené. Tudíž postavené na pevných základech, žádná vyčtená moudra ani přejatá osobní přesvědčení. Co musím ještě vyzdvihnout, je Vojtova schopnost vytvořit uvolněné a bezpečné prostředí, které je základem pro to, aby jste si z kurzu mohli opravdu odnést co nejvíce a ještě si to náramně užít.
.
Moc za to vše děkuju a těším se na příště!