Kambo reference

Ahoj, rád bych zde sdílel svoji zkušenost s medicínou Kambo. Na Kambu jsem byl celkem trikrát, pokazde to byla úzasně a profesionálně vedená ceremonie od Vojty. A reknu Vám – zabička mi mění zivot. Věci, ktere byly u mě drive nemyslitelne se stávaji realitou – dokázu se za sebe i za jine postavit, dokázu rici svuj nazor a oponovat druhým. Problemy s komunikaci se postupně zmenšuji. U sve energie a vibrace cítím navýšení. Otevírám se více zivotu, vycházím ze sve ulity a zjištuji, jak je zivot nádherný. Určitě všem doporučuji se zúčastnovat Kambo ceremonií, vykročit ze sve komfortní zony a zapracovat na sobě.

Děkuji ti Vojto, VIVA KAMBO!!!

 

 

denni konzument 0,5 vodky po jedne aplikaci Kambo mediciny.

Už dlouho jsem se necítila tak dobře ….opravdu….nedá se popsat ten rozdíl…je mi jako dřív prostě fajn
Kdo to nezazije neuvěří….na pití zatím ani pomyšlení 🙏

Viva Kambo!

 

Hnisavé ložisko na ruce i na tváři, antibiotika nepomáhaly. 24 hod po aplikaci Kambo medicíny zůstala jen růžová kůžička, hnisajicí výtok na obličeji také úplně zmizel.

 

Ráda bych se podělila o zkušenosti s amazonskou medicínou. Před třemi měsíci jsem dostala příležitost zúčastnit se ceremonie Ayahuascy. Byl to úžasný zážitek. Do dnešního víkendu jsem ho měla možnost zažít už potřetí. Pokaždé jiný a vždy vyjímečný. Otevřelo mi to v životě nová témata, nové příležitosti.

Zhruba před čtyřmi týdny se k tomu přidala i žabka Kambo u Vojty.

Přes náročný proces při ceremoniích mi přinesla neuvěřitelnou očistu těla, odvahu posouvat se dál a otevírat srdce víc a víc.

Pro příklad: poslední ceremonie byla specielně na očistu reprodukčních orgánů. Já to měla vždy při svých dnech náročné( střevní potíže, zvracení, křeče a hlavně pekelná nálada). Poprvé jsem zažila menstruaci bezbolestně s úsměvem na rtech.

S Vojtou jsem absolvovala i několik osobních terapií dle jeho metody Mahalo (de-armouring srdce, ritual play). Měním se každým dnem .Cítím se přijatá a více propojená s ostatními. Díky Vojto za tvůj citlivý a láskyplný přístup a za to kým jsi. 💗

 

 

 

Viva Kambo!

Dostala jsem velmi bolestivý zánět močového měchýře a krev v moči. Bylo mi doporučeno Kambo.

Druhý den po aplikaci se nic nezměnilo a tak jsem byla velmi skeptická zda mi to pomůže. Vojta mi řekl že to odejde většinou do dvou dnů. A opravdu, večer bolest odešla, krev v moči již není.

Také mi to pomohlo s trávením, měla jsem zácpy a teď je to v pořádku. Mám v sobě méně napětí a cítím se skvěle:)

 

 

 

Již delší dobu mě trápil herpes a tak jsem se rozhodla zkusit Kambo.

Na biorezonanci mě herpes potvrdili a našli asi 5 stránek patogenů v mém těle.

Prošla jsem třemi Kambo ceremoniemi po kterých odezněly moje deprese, začala jsem se cítit jako nový člověk, začala jsem opět cítit radost ze života:)

Po další Biorezonanci jsem zjistila že nejenom herpes je pryč ale také patogenů už je mnohem méně, z 90 druhů zbyly jen 2.

Jsem moc vděčná za Kambo, díky této medicíně můžu žít nový život:)

 

 

 

Kambo mě vyléčilo akutní angínu na kterou běžně dostávám antibiotika a to během večera, srovnala téměř odumřelý prst a nasměrovala v životě. Trochu mě žabka nakopla:)

z rukou Vojtěcha je 100% bezpečná.

 

 

 


Již několik let se zabývám seberozvojem a ráda postupně objevuji nové možnosti, které mi mohou o něco hlouběji otevřít další dveře k vnitřnímu poznání. Na řadu přišla krásná ceremonie s Kambo medicínou. Oproti mým dřívějším zkušenostem tato ceremonie byla spíše o fyzickém zážitku, který dosud přetrvává. Žabka Kambo vás sice může dostat na hranici, při které máte pocit “už nemůžu”, pro mě ale právě v tomto bylo to kouzlo. Své tělo poslední roky navnímávám čím dál víc a po detoxikaci s žabkou své tělo už prostě nemůžu ignorovat. Hned rozpoznám co se se mnou děje a co tělo potřebuje. Poslední 3 roky jsem bojovala se záněty v uších, ale po Kambu se moje léčení definitivně uzavřelo. Také od mala trpím na alergie, které po medicíně ustály a nejsou v takové míře jako dřív. Dokážu tělo více navnímat a dopřát mu co potřebuje, z tohoto důvodu dokážu předejít mnoha nemocem a potížím. Stále ale cítím, že mě dál Žabka volá – doufám tedy, že si budu moct ceremonii v co nejbližší době zopakovat. DÍKY! 🙂

 

 

 

Trpela jsem na silne anginy a to i nekolikrat za rok. Uz me nebavilo porad brat antibiotika a kamarad mi povedel o kouzelne zabce 🙂 Diky Kambu nemam uz tri roky zadne vaznejsi zdravotni problemy a dokonce ani opary . Dekuju zabce a Vojtovi 🙏

 

 

 

 

Viva Kambo!
ahoj Vojto, zabka naprosto predcila moje ocekavani!! ja nemam slova – jsem zcela ve svem stredu, ve sve sile, fyzicky funguju na 100% a v tomhle stavu se divat na temata, ktera mi zabka zabkova otevrela -> no problem!! 💚viva Kambo!!💚 tak takhle bych tomu zivotu i rozumnela😊 klientka Praha

( také zlepšení chronického zánětu močového měchýře )

 

 

 

 

Ke Kambu jsem se dostal úplnou náhodou, na základě doporučení od několika na sobě nezávislých lidí. Rozhodl jsem se to vyzkoušet. Když dorazil na Místo Vojta, sedli jsme si všichni kolem hezky připraveného, improvizovaného oltáře a Vojta začal vykládat o Rapé, Sananze a samozřejmě o Kambu. Vše bylo možno si vyzkoušet, což vnímám jako velký bonus. Bylo to nad rámec toho, co jsem očekával a bylo fajn se s touto tradiční medicínou seznámit.

Když jsme začali s aplikací Kamba, Vojta zvolil poměrně konzervativní přístup: nejdříve dal každému jednu “tečku” na vyzkoušení jako seznámení s kambem následně dle požadavků přidával.

Když došlo i na mě, bylo mi už trochu špatně z velkého množství vody, kterou jsem vypil. Když mi bylo aplikováno Kambo, vrátil jsem se na své místo, ke svému kyblíku a začínalo mi být jasné, že teď budeme nějakou dobu dobří kamarádi. začlo mne zalévat teplo, tep se mi značně zrychlil a bylo mi blbě. Hodně blbě. Během chvilky začal očistný proces a já s hlavou v kýblu chvíli nenáviděl sebe, do čeho jsem to zase vlezl a chvíli všechny ostatní, kdo na sobě kambo neměl a podporovali nás pokřiky “viva”. Nevím, jak dlouho tento stav trval. Přišlo mi to jako nekonečně dlouho i jako zlomek vteřiny současně. Když proces proběhl a mi začínalo být lépe, Vojta ze mě otřel zbytky kamba a vypálené ranky ošetřil dračí krví. Já pak ještě nějakou dobu ležel a nechával v sobě koktejl příjemných i nepříjemných pocitů doznívat.

Účinky se začaly projevovat již po pár dnech. Značný nárust energie, větší vyrovnanost, větší vnitřní klid a především: vrátil se mi čich, který jsem od dětství prakticky neměl. Zostření smyslů bylo natolik silné, že jsem dokázal vycítit krájení ovoce v kuchyni prakticky přes celou, velkou chalupu (Vzdálenost cca 25 metrů). Zároveň jsem s dokonalou přesností dokázal rozlišovat o jaké ovoce se jedná – broskve, nektarinky, jablka. Přítelkyně si dělala smoothie. Kromě běžných smyslů se mi zlešila také schopnost vnímat energie, kterou jsem tou dobou prohlubobal.

Abych to tedy shrnul: Kambo je velice účinná medicína, která pomáhá tam, kde to léčený potřebuje nejvíce. Těch pár minut nevolnosti za to rozhodně stojí a dokonce si dovolím říct, že Kambo bysme potřebovali úplně všichni a to alespoň 3x týdně. Zároveň rozhodně doporučuji Vojtu. Jeho přístup k účastníkům je velmi individuální a empatický, zároveň test bodem dává každému příležitost si určit, zda chce kambo podstoupit či nikoliv. Tím se také vylučují případné rizika negativní reakce na Kambo.

Jestli se zajímáte o přírodní cesty léčby, spirituální rozvoj nebo jste na kambo narazili jen “náhodou”, nebojte se a jděte do toho. A pod vedením Vojty se nemáte vůbec čeho bát. VIVA KAMBO! L.

Přátelé, chtěl bych vám s odstupem dne hrozně poděkovat:). Včera, už druhý den,i když jen po 6 hodinách spánku, jsem se cítil skvěle, nabitě, pozitivně i když vnímám, že lidé kolem mě mi úplně nerozuměli:))). A já si to tak užil! Už nějakou dobu jsem se tak dobře necítil, silný příliv pozitivní energie, ani jsem neměl potřebu moc jíst (což po mém půstu a nedokončeném návratu ke stravě byl docela překvapivý pocit.

:)… Rozhodně to není moje poslední setkání s Kambem:) Děkuji!

 

 

Taky bych chtěl Vojtovi poděkovat. Aplikace kamba sedm krát po sobě byla sice trochu náročná, ale jak potvrdil můj praktický lékař po krevní analýze, léčba boreliózy byla úspěšná.

 

 

 

Děkuju Vojtovi za skvělé Kambo které mi dnes aplikoval a pomohlo mi od dlouhodobých problemů léčením antibiotik-výsledek fantastický pocit a okamžitá úleva ☺️❤️

Vivaaa😁👍🏻

 

Několikaměsíční exém zmizel přes noc:)

 

O existenci Kamba u nás jsem se dozvěděl od své dcery loni na podzim, která ceremonie Kamba absolvovala přede mnou, tak jsem si řekl, že to vyzkouším.Hned druhý den jsem se smál věcem, které by mě dřív štvaly a měl jsem nad vším úžasný nadhled. Tohle trvalo pár dní, než se všechno vrátilo k normálu, takže jsem se rozhodl, že půjdu znova. Bylo mi jasné, že bude fajn pokračovat pokud možno pravidelně každý týden. Účinky byly a jsou pozoruhodné. Vědci říkají, že pokud máme nějaké genetické dispozice po našich předcích k nějakým chorobám, tak do šedesáti let se tyto nemoci určitě projeví.

Loni jsem měl bolesti nohou, otékaly mi a bolely, přesně jako mého otce, když byl v mém věku, zvlášť ta levá. Po Kambu se potíže velmi upravily, pravá noha je úplně dobrá a levá se velmi zlepšila, vydržím i stát delší dobu, což dřív nebylo možné. Loňské otoky se letos už neopakovaly, levá noha nebolí, ale ještě není úplně fit. Doufám, že po dalších aplikacích Kamba se úplně vyléčí, stejně jako pravá.

Dobrá zpráva je, že Kambo s tímhle může účinně pracovat, na vlastní kůži jsem se přesvědčil, že u mě došlo k pozoruhodným změnám jak po fyzické, tak i psychické stránce, a to kromě jiného i u potíží, které jsem zdědil po svých předcích. Hodně záleží na zkušenosti Kambo praktikanta a musím říct, že Vojta je skvělý, vždycky se domluvíme, na čem je potřeba aktuálně zapracovat a podle toho mi aplikuje body v určitém počtu na konkrétní místa na těle, kde Kambo nejvíc pomůže. Potom ten účinek tomu odpovídá. Rozhodně mohu o Kambu říct jen to nejlepší. A hlavně poděkovat za to, že ho tu máme a nemusíme se za ním trmácet někam do pralesů Jižní Ameriky.